zachmurzenie duże
21°
21°
poniedziałek
Reklama
Zgłoś szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków do UG Kłomnice
02 października 2023 r. | 11:45
1

Do 30 listopada należy zgłosić do Urzędu Gminy Kłomnice nieruchomości wyposażone w zbiornik bezodpływowy (szambo) lub w przydomową oczyszczalnie ścieków, niepodłączonych do kanalizacji sanitarnej.

Zebrane dane pozwolą na uzupełnienie i aktualizację danych zawartych w gminnej ewidencji zbiorników bezodpływowych (szamb) i przydomowych oczyszczalni ścieków oraz dokładniejszą kontrolę postępowania z nieczystościami ciekłymi, a także dadzą obraz potrzeb i możliwości odnośnie planów rozwoju sieci kanalizacyjnej na terenie gminy Kłomnice.

Zgłoszenie może być złożone w Urzędzie Gminy Kłomnice, ul. Strażacka 20, 42-270 Kłomnice (Biuro Podawcze – parter) lub w Referacie Gospodarki Przestrzennej i Ochrony Środowiska (II piętro pok. 201).

Formularz zgłoszeniowy można pobrać STĄD.Jedna odpowiedź do “Zgłoś szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków do UG Kłomnice”

  1. Aywenhou pisze:

    A może jeszcze mam zgłosić ile razy pije,ile razy z żoną śpię i co robię.Macie tylu urzędników w Gminie to jazda w teren i sprawdzać co kto ma i co robi z zawartością tych zbiorników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *