zachmurzenie duże
17°
17°
sobota
Reklama
Zarobiła łącznie 166 tys. zł będąc emerytką!
26 lipca 2021 r. | 11:54
8

Opłacało się Barbarze Mizerze, byłej sekretarz gminy, przejść na emeryturę. Mizera, po odejściu z urzędu, w nieco dziwnych okolicznościach wygrała konkurs na stanowisko kierownika Centrum Integracji Społecznej w Kłomniach. To był strzał w dziesiątkę. Teraz po pełnym roku pracy w CIS, Mizera udostępniła swoje oświadczenie majątkowe.

Za pracę w CIS w ubiegłym roku Mizera pobrała aż 127 159,23 zł! Do tego 36 522,20 zł z tytułu emerytury i 3080 zł z innych źródeł. Łącznie, będą na emeryturze, zarobiła 166 761,43 zł.

Jej oświadczenie majątkowe znajduje się poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI8 odpowiedzi na “Zarobiła łącznie 166 tys. zł będąc emerytką!”

 1. Chorył pisze:

  Nic nie robić i mieć takie pieniądze

  20
 2. Aż chce się płakać.... pisze:

  A kogo to wina. ?
  Dlaczego jeszcze nie ma w gminie Referendum odwołujące wójta i radę gminy ???

  7
  4
 3. Wiosna pisze:

  Pan Redaktor dołączy oświadczenie majątkowe za 2020 r. i dopisze w informacji za co ta Pani dostała od Wójta podwyżkę w 2020 r. w stosunku do 2019 r. – zarobiła w CIS ok. 38 tys. więcej!

  • R. pisze:

   Tu nierobów się nagradza przecie to nie jedyny przypadek. Ale zgadzam się ze ta pani dawno powinna zejść ze sceny a nie potrafi tego zrobić. Nie ma klasy ale za to jest pazerność na kasę!

   10
 4. W pisze:

  To przykre ze starzy niby mądrzy a siedzą i kabzę biją zamiast już wnuki bawić szkoda gadać oj wieś tego nie zapomni

 5. P pisze:

  Widać w tym wszystkim jakim niepotrzebnym tworem dla społeczeństwa jest CIS, za pieniądze wydane na pensje w tej instytucji można na godnych warunkach zatrudnić kilka osób,które wykonywały by prace porządkowe w gminie. Wystarczy zobaczyć jak wyglądają chodniki, zarośnięte trawami. Proszę zainteresowac się Redaktorze ile miesięcznie zarabia osoba wykonującą pracę zlecone przez CIS i porównać z zarobkami administracji CISu.

  10
 6. mieszkaniec Adamowa pisze:

  Proszę sprawdzić wykształcenie tej oślicy ona nie spełniała wymogów formalnych żeby być sekretarzem, bo nie ma odpowiedniego wykształcenia i nawet teraz należy Juszczyka powołać do odpowiedzialności, że zrobił przysługę Matyjaszczykowi wbrew prawu. Powinien za to odpowiedzieć, tak skompromitowanej osoby, która po trąbie powietrznej
  Adamów, Huby robiła interes życia należy pociągnąć ją do odpowiedzialności karnej. Dla gminy to wstyd i hańba dokąd
  będzie ją tolerował Juszczyk? Jakie mają powiązania? Mizerowa jest zwykłym chamiskiem, należy sprawdzić dlaczego pali papierosy w biurze – stara, wstrętna baba. Należy się za nią wziąć i usunąć w cień.!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 7. Obserwator pisze:

  Wójt Perliński dostał 60 tys trzy miesięcznej odprawy. Wójt Zając dostał na odejscie 120 tys i doprowadził schronisko do ruiny i jest ok . Następny odejdzie i dostanie 60 tys odprawy nie czytacie umów o prace a potem was coś boli. Niech was doją ile się da tak chcecie i tak macie. Nie piszecie do gminy co was boli tylko narzekacie. Po za tym gminę powinni zlikwidować albo przekształcić na coś pożytecznego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *