pochmurnie
10°
10°
poniedziałek
Reklama
Wyniki XIV Powiatowego Konkursu “Anioły z masy solnej i Pierniki”
04 grudnia 2019 r. | 10:43
0

Gminny Ośrodek Kultury w Kłomnicach przedstawił wyniki XIV Powiatowego Konkursu "Anioły z masy solnej i Pierniki". Komisja konkursowa przeanalizowała 591 szt. aniołów z masy solnej oraz 197 prac piernikowych i nagrodziła uczestników w pięciu kategoriach wiekowych.

wyniki:

FORMA – Anioły z masy solnej:

KATEGORIA – PRZEDSZKOLE:
1. Aurelia Rosa 5l. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Rędzinach
1. Ada Zawisza 4l. Przedszkole w Niegowie
2. Kacper Kaim 5l. Przedszkole w Niegowie
2. Julia Rychlewska 5l. Przedszkole w Starym Cykarzewie
3. Małgorzata Wójcik Przedszkole w Kamienicy Polskiej
3. Marek Potemski Przedszkole w Kamienicy Polskiej

WYRÓŻNIENIA:
Zuzanna Mstowska 4l. Przedszkole w Kłomnicach
Blanka Marchewka Przedszkole w Kłomnicach
Zofia Olszewska Przedszkole w Rudniku Wielkim
Borys Nems 4l. Przedszkole w Witkowicach
Oliwia Ząbek Przedszkole w Osinach
Filip Kaczmarzyk 5l. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 Miejskie Przedszkole nr 22 w Częstochowie

KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA I ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE KLASY 0-3:
1. Filip Turek kl. III Szkoła Podstawowa w Mykanowie
1. Daniel Jeziorski kl. III Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wierzchowisku
2. Bartosz Benduch kl. III Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Rędzinach
2. Kaja Motyl kl. II Szkoła Podstawowa w Witkowicach
3. Blanka Choryłek kl. II Szkoła Podstawowa we Mstowie
3. Adrianna Kopyto kl. III Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Rędzinach

WYRÓŻNIENIA:
Pola Wypart kl. III Szkoła Podstawowa nr 2 w Koniecpolu
Rozalia Wrazidło kl. Ic Szkoła Podstawowa w Kamienicy Polskiej
Michalina Mstowska kl. 0 Szkoła Podstawowa w Kłomnicach
Tola Lewicka kl. I Szkoła Podstawowa w Rzerzęczycach
Antoni Woźniak kl. I Szkoła Podstawowa w Czarnym Lesie
Barbara Wypych kl. I Szkoła Podstawowa w Zawadzie

KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY 4-6:
1. Blanka Gawron kl. VI Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Rędzinach
1. Igor Stasica kl. Vb Szkoła Podstawowa w Kamienicy Polskiej
2. Liwia Borowiecka kl. Vb Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Rędzinach
2. Krzysztof Miśkiewicz kl. V Szkoła Podstawowa w Rzerzęczycach
3. Dawid Politański kl. V Szkoła Podstawowa w Rzerzęczycach
3. Zuzanna Niedzielska kl. VI Szkoła Podstawowa w Konarach

WYRÓŻNIENIA:
Marta Kaźmierska kl. VIb Szkoła Podstawowa w Kościelcu
Mikołaj Trzaskalski kl. Vb Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Rędzinach

KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY 7-8:
1. Aleksandra Leciak kl. VII Szkoła Podstawowa w Rzerzęczycach
1. Paulina Bekus kl. VIII Szkoła Podstawowa w Rzerzęczycach
2. Nadia Kuban kl. VII Szkoła Podstawowa w Rzerzęczycach
2. Jakub Bińczyk kl. VII Szkoła Podstawowa w Kusiętach
3. Oliwia Góral kl. VIII Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Rędzinach
3. Julia Nowak kl. VIIb Szkoła Podstawowa nr 1 w Koniecpolu

WYRÓŻNIENIA:
Paweł Dudek kl. VII Szkoła Podstawowa w Rudnikach
Natalia Piotrowska kl. VII Szkoła Podstawowa w Brzyszowie

KATEGORIA DOROŚLI:
1. Karolina Postawa Rzerzęczyce
2. Paulina Kowalska SP Garnek
3. Jolanta Czajkowska Kusięta

FORMA – Pierniki:

KATEGORIA PRZEDSZKOLE:
1. Antoś Nowak Przedszkole w Olsztynie
1. Lena Taranek Przedszkole Stary Cykarzew
2. Wojciech Berdys Przedszkole Skrzydlowie
2. Zosia Pietraszewska Przedszkole w Konarach
3. Michał Trzaskalski Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Rędzinach
3. Anastazja Molenda Przedszkole w Kusiętach

WYRÓŻNIENIA:
Maria Przybylak Przedszkole w Niegowie
Ania Zgardzińska Przedszkole w Siedlcu
Lena Makowska Szkoła Podstawowa w Konarach
Maja Figler kl. II Szkoła Podstawowa w Skrzydlowie
Adam Chwalba Publiczna Szkoła SPSK w Rybnej

KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA I ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE KLASY 0-3:
1. Małgosia Kujawska kl. 0 Przedszkole w Olsztynie
1. Mateusz Borkowski kl. 0 Przedszkole w Mykanowie
2. Kacper Broncel kl III Szkoła Podstawowa w Rybnej
2. Barbara Krok kl. I Szkoła Podstawowa w Widzowie
3. Paweł Mielczarek kl. I Szkoła Podstawowa w Garnku
3. Jakub Norek KL. III Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Rędzinach

WYRÓŻNIENIA:
Emilia Kowalik kl. I Szkoła Podstawowa w Rzerzęczycach
Hubert Nitecki kl. IIIb Szkoła Podstawowa w Kłomnicach
Maja Grobelak kl. Ia Szkoła Podstawowa w Kłomnicach

KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY 4-6:
1. Katarzyna Wosik kl. V Szkoła Podstawowa w Garnku
1. Agata Kowalik kl. VI Szkoła Podstawowa w Rzerzęczycach
2. Noemi Sokolińska kl. VI Szkoła Podstawowa w Radostkowie
2. Paweł Kielan kl. VIb Szkoła Podstawowa w Mykanowie
3. Julia Wilk kl. VI Szkoła Podstawowa w Kusiętach
3. Iga Cisowska kl. V Szkoła Podstawowa w Starym Cykarzewie

WYRÓŻNIENIA:
Natalia Kula kl. IV Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Rędzinach
Aleksander Sączek kl. V Szkoła Podstawowa w Radostkowie
Agata Kowalik kl. VI Szkoła Podstawowa w Rzerzęczycach

KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY 7-8:
1. Maciej Waligórski kl. VII Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Rędzinach
1. Grzegorz Szczerbiak kl. VIIa Szkoła Podstawowa w Kamienicy Polskiej
2. Mateusz Landecki kl. VIIa Szkoła Podstawowa w Kamienicy Polskiej
3. Kinga Mirowska i Oliwia Kostrzewska kl. VIII Szkoła Podstawowa w Rzerzęczycach

WYRÓŻNIENIE:
Aleksandra Leciak kl. VII Szkoła Podstawowa w Rzerzęczycach

KATEGORIA DOROŚLI:
1. Jolanta Czajkowska Kusięta
2. Wiesława Jędras Garnek



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.