zachmurzenie duże
31°
31°
piątek
Reklama
W Nieznanicach w pobliżu szkoły zatrzymano dilerów narkotyków!
09 kwietnia 2021 r. | 10:22
0

Policjanci z Kłomnic zatrzymali 4 mężczyzn w wieku od 20 do 23 lat podejrzanych o posiadanie i handel narkotykami na terenie powiatu częstochowskiego. Mundurowi zabezpieczyli łącznie kilogram środków odurzających. Decyzją sądu jeden z dilerów trafił na 3 miesiące do aresztu.

Na początku stycznia kryminalni z Kłomnic zauważyli seata zaparkowanego w pobliżu boiska szkolnego w Nieznanicach. Wylegitymowali siedzącego w środku 23-letniego kierowcę i jego rówieśnika. Podczas kontroli Policjanci znaleźli przy nich prawie 60 porcji marihuany. Mężczyźni usłyszeli zarzut posiadania i przygotowania do wprowadzenia narkotyków na rynek. Ponadto okazało się, że jeden z nich na terenie powiatu częstochowskiego w zaledwie kilka miesięcy wprowadził na rynek nie mniej niż kilogram marihuany o czarnorynkowej wartości 40 tysięcy złotych. Decyzją sądu na 3 miesiące trafił do aresztu. Za to przestępstwo grozi mu do 12 lat więzienia.

Kłomniccy stróże prawa na tym nie poprzestali i sprawdzając kolejne wątki w sprawie, dotarli do kolejnych dwóch dilerów. Podczas przeszukania domu 23-latka z Garnka policjanci znaleźli prawie 30 porcji marihuany i ponad 6,5 tysiąca działek amfetaminy. Oprócz posiadania narkotyków usłyszał również zarzut udzielania środków odurzających. Został objęty policyjnym dozorem i musi zapłacić 10 tysięcy złotych poręczenia majątkowego. W więzieniu może spędzić nawet 10 lat. Do kolejnego zatrzymania doszło w Bartkowicach. W miejscu zamieszkania 20-latka Policjanci zabezpieczyli ponad 250 działek marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. /KMP w Częstochowie/dilerów naDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *