zachmurzenie duże
15°
15°
wtorek
Reklama
Sekretarz gminy ma przejść na emeryturę. W piątek pożegnanie?
26 marca 2020 r. | 09:40
6

Jutro ma nastąpić oficjalne pożegnanie z pracą sekretarz gminy Barbary Mizery, która przechodzi na zasłużoną emeryturę - dowiedziałem się nieoficjalnie.

Przyszła emerytka, według waszych informacji, ma zostać kierownikiem Centrum Integracji Społecznej w Kłomnicach. Pytanie, po co?

PAWEŁ GĄSIORSKI



6 odpowiedzi na “Sekretarz gminy ma przejść na emeryturę. W piątek pożegnanie?”

 1. Gregor pisze:

  Pogratulować emerytury Pani Barbarze , ja nie łapał bym się na żadną prace w tym etapie życia , no ale ja pracuję ciężko fizycznie na budowie i pewnie nie dotrwam emerytury . A jak nawet to z najniższej krajowej z głodu padnę .

 2. adrian pisze:

  Pan Redaktor pyta po co? A po kasę!!! Już jeden taki był, co brał kasę z emerytury i pensję wójta z gminy. I było fajnie, ale wtedy Mizera kandydowała na wójta i szlochała, że tak nie można, że skandal. Minęła kadencja i Mizera dołącza do Zająca. Jedno warte drugiego. Zawiedziony tylko jestem Piotrkiem, że na to Mizerze pozwala…

  • K. pisze:

   Warto posłuchać nagrania z XVII Sesji RGm od 1:50:41 do 1:54:55, a szczególnie od 1:54:15. Czy to nie bezczelność i śmiech w twarz mieszkańców, tworzących przecież Gminę Kłomnice? Bez mieszkańców gminy nie ma!

 3. Leoś pisze:

  Ciekawe jak długo jeszcze Juszczyk będzie spłacał dług wdzięczności za wygraną w wyborach na wójta kosztem mieszkańców gminy zrobił się prywatny folwark.Kto jak kto ale Mizera ma już nadpłacone i ciągle mało.Seniorzy do domu,

 4. adrian pisze:

  Bo może jest tak, że Piotrek bez Mizery nie pociągnie…

 5. Jajcarz pisze:

  Było oficjalne (nie wiedziec po co) pożegnanie , najwyższy czas na powitanie nowego (starego) pracownika samorządowego.
  Polska to jest jednak kraj jajcarzy ???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *