zachmurzenie duże
30°
30°
piątek
Reklama
KWP w Krakowie
Rekrutacja do Policji w Częstochowie
25 sierpnia 2022 r. | 09:00
0

Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach informuje, że w 2022 roku realizowane będą przyjęcia kandydatów do służby w Komendach Miejskich/Powiatowych Policji Województwa Śląskiego, Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz w Oddziale Prewencji Policji w Katowicach i Samodzielnych Pododdziałach Prewencji Policji w Bielsku-Białej i Częstochowie.

Służba w Policji to służba dla społeczeństwa, wymagająca zaangażowania, odpowiedzialności, uczciwości i poczucia misji. Ważna jest chęć niesienia pomocy, empatia, ale też duża odporność psychiczna, ponieważ na co dzień policjant spotyka się ze stresującymi sytuacjami, zagrażającymi życiu lub zdrowiu. Satysfakcja z realizowanych zadań rekompensuje minusy służby.

Komendant Główny Policji określił terminy przyjęć kandydatów do służby w Policji w 2022 roku dla garnizonu śląskiego następująco:
19 września,
29 grudnia.

Liczba osób planowanych do przyjęcia do służby stanowić będzie odzwierciedlenie poziomu wakatów w garnizonie śląskim, według stanu na pierwszy dzień danego miesiąca.

Więcej informacji TUTAJ.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *