zachmurzenie duże
32°
32°
piątek
Reklama
Przewodniczący Rady bez domu i mieszkania
29 maja 2020 r. | 10:00
6

Urząd Gminy Kłomnice opublikował oświadczenie majątkowe Przewodniczącego Rady Gminy Bartłomieja Żurka. 41-latek pracuje jako specjalista w ZF Polska i całkiem nieźle zarabia.

W ubiegłym roku ze stosunku pracy otrzymał 94 468,98 zł, a jako radny 15 817,50 zł. Żurek posiada również 80 000 zł oszczędności i akcje na 2080 zł.

Żurek nie ma domu, ani mieszkania, posiada za to dwie działki o wartości 64 000 zł. Żurek posiada również dwa auta osobowe.

Jego oświadczenie możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Przewodniczący Rady bez domu i mieszkania”

 1. swojakk pisze:

  Mamy bezdomnego

 2. swojakk pisze:

  Mamy następnego bezdomnego

 3. Aśka pisze:

  Facet jest po czterdziestce i nie robił się niczego , mieszka z rodzicami . O czym to świadczy ?

  • Tomssz pisze:

   To, że nie powinno Cię interesować czyjeś życie. Może mieszka u żony na jej własnościowym domu czy mieszkaniu. Może opiekuje się rodzicami i wymaga to mieszkania z nimi ? Myślenie nie boli, ale widzę kompleksy masz spore w przeciwieństwie do mózgu.

   3
   2
 4. Alinson pisze:

  Sami go wybraliście.

 5. K. pisze:

  Mieszkać u rodziców lub teściów to nie grzech? Może to jedynaki? Jak dom duży to po co budować nowy? Tylko czy w oświadczeniu nie powinno być wpisane, że mieszkam u rodziców/teściów bezkosztowo? Albo, że wynajmuję lokal za czynsz? Można się natomiast zastanowić jak przez rok zaoszczędzić 32 tys. przy dochodzie netto ok. 82 tys.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *