zachmurzenie małe
18°
18°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Wójt Piotr Juszczyk najgorszy
21 czerwca 2020 r. | 15:03
6

361 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Kłomnice. Najlepsza okazała się Wanda Kusztal. Najgorszy był Wójt Piotr Juszczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Kłomnice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Piotr Juszczyk najgorszy”

 1. Loluś pisze:

  nic dziwnego

  20
 2. Jan pisze:

  Oj wójcie wójcie czy to Waszym jest celem
  POpłynięcie wartkim rwącym nurtem
  pod wysokim mostem Zawadzie
  wspólnie z ZSL -em

  22
 3. Jacek Zawisza pisze:

  Jakiś zespół nienawistników się zebrał i szarpie Wójta za nogawki. Znam Wójta od wielu wielu lat i jedyne co moge powiedzieć to że to uczciwy, porządny i przyzwoity facet. Odpowiedzialny i godny zaufania. Takie samo zdanie mam o nim jako o samorządowcu. A jeśli już ktoś chce być taki krytyczny to prosze dla porównania wspomnieć poprzednich wójtów, ich prace i osiągnięcia. Na tym tle Wójt błyszczy jak gwiazda polarna na nieboskłonie.

  4
  25
 4. Jan pisze:

  https://klomnice.pl/serwisy-tematyczne/blog/1523-posel-andrzej-szewinski-w-klomnicach
  Zwłaszcza tutaj .
  Jeszcze niech szanowny adwersarz im wyrychtuje mały albo wielki wóz , razem z gwiazdą u dyszla.
  Gości się POlszewia , ZSL i Unia Wolności.
  Ile ten facetowy men narobił gminnego długu w banku by otrzymywać dotacye z Unii. Unia bez wkładu własnego nic nie da. Gmina Ostrowice była pierwsza , kiedy następne.

  19
  3
 5. errata pisze:

  Webmaster napakował teraz reklam na stronę , że nie mogą się pomieścić i szuka frajerów

  3
  1
 6. Pasibrzuch pisze:

  Czy ten pracownik , co to źle wypowiadał się o ludziach, został już definitywnie usunięty z gminy , w trybie art. 52KP?!

  5
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *