zachmurzenie duże
20°
20°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Wójt Piotr Juszczyk najgorszy
14 czerwca 2020 r. | 10:38
2

312 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Kłomnice. Najlepszy okazał się Józef Koza. Najgorszy był Wójt Piotr Juszczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Kłomnice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Piotr Juszczyk najgorszy”

  1. Obserwator z Placu Pasternika pisze:

    Ja widziałem że najlepszą była Wanda Kusztal , drugi Józef Koza, trzeci na płycie Kazik. Jedno tylko się zgadza, że wójt pierwszy od końca…

  2. Obserwator z Placu Pasternika pisze:

    Czy Pan Naczelny Redaktor wie o zmianach klubowych Pana Wójta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *