bezchmurnie
11°
11°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Wójt Piotr Juszczyk najgorszy!
27 września 2020 r. | 11:52
3

522 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Kłomnice. Najlepsza okazała się Wanda Kusztal. Najgorszy był Wójt Piotr Juszczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Kłomnice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Piotr Juszczyk najgorszy!”

 1. K. pisze:

  Jak są liczone głosy, panie redaktorze? Od niedzieli do soboty? Czy od poniedziałku do niedzieli? W tekście napisane, że do niedzieli 23.59, więc jak można o 11.52 podawać wyniki?

  1
  1
  • K. pisze:

   Faktycznie. Policzyłem sumę głosów nie z ostatniego, lecz poprzedniego tygodnia i wynik jest zgodny z artykułem – 522. Jednak przy wójcie jest średnia 1.68, a przy jednym z radnych 1.49! Wójt nie jest więc najgorszy.

   2
   1
 2. Gminiak pisze:

  Popularne nazwisko w urzędzie kłomnickim… Zastanawiające?

  2
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *