zachmurzenie duże
17°
17°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Wanda Kusztal najlepsza
05 grudnia 2021 r. | 09:00
1

776 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Kłomnice. Najlepsza okazała się Wanda Kusztal. Najgorszy był Wójt Piotr Juszczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Kłomnice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Wanda Kusztal najlepsza”

  1. Ocena pisze:

    Nie mam zdania na ten temat ponieważ nie znam ani jednej osoby. Wiem że żadne grabie nie grabią od siebie tylko do siebie. Wymieniacie wójtów po to by po kadencji dostali odprawy 60 tys. Dlaczego ludzie wybirając wójta nie sprawdzają ile dostanie kasy po kadencji. Ludzie tracą prace i nic nie dostaną od państwa. Takich dziesięciu i jaka kwota rośnie i jakie straty. Wójt Zając przytulił 120 tys i wszyscy byli zadowoleni. Czyli następna pani do koryta sorki ale taka jest prawda. Ludzie wybierajcie dalej by was golono.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *