zachmurzenie małe
18°
18°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Marek Szymczak najlepszy
23 maja 2021 r. | 13:48
1

900 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Kłomnice. Najlepszy okazał się Marek Szymczak. Najgorszy był Jarosław Łapeta.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Kłomnice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Marek Szymczak najlepszy”

  1. Jaka prawda? pisze:

    Dlaczego Pan Redaktor zmniejszył, w ciągu ostatniej godziny, w kończącym się dzisiaj głosowaniu, średnią arytmetyczną dla Wójta z 1.40 do 1.30? Ilość głosów – 40 – bez zmian.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *