zachmurzenie duże
17°
17°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Kazimierz Wilkoszewski najgorszy!
29 grudnia 2019 r. | 14:02
2

197 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Kłomnice. Najlepszy okazał się Wojciech Szymczyk. Najgorszy był Kazimierz Wilkoszewski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Kłomnice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Kazimierz Wilkoszewski najgorszy!”

 1. marian pisze:

  czy ktos mi powie jak sie ma to liczenie jeden ma 1,71 glosow 24 jest najgorszy nastepny ma 1,91 glosow 22 najlepszy inni maja i mniej i wiecej administrator chyba losuje miejsca lub cos bierze

  2
  2
  • Ed pisze:

   Poczytaj w internecie jak funkcjonuje taki portal i jak liczy się głosy.
   Tak jest na całym świecie.
   Polak idzie na łatwiznę chce mieć gotową odpowiedź.
   Dziś należy codziennie uczyć się tak aby nadążać za cywilizacją w każdej dziedzinie.

   2
   1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *