zachmurzenie małe
19°
19°
czwartek
Reklama
UG Kłomnice
Oceń radnego: Juszczyk najgorszy
25 października 2020 r. | 12:52
2

591 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Kłomnice. Najlepsza okazała się Wanda Kusztal. Najgorszy był Wójt Piotr Juszczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Kłomnice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Juszczyk najgorszy”

 1. K. pisze:

  Panie Redaktorze, Wójt to nie radny (pierwszy to organ wykonawczy, a drugi uchwałodawczo-kontrolny), więc należy rozdzielić od siebie plebiscyty – jeden na najgorszego i najlepszego radnego, a drugi jako ocena wójta przez mieszkańców.

  1
  2
 2. Widz pisze:

  Panie,,K” ..
  radny, to nie żaden organ . To po pierwsze.
  A po wtóre, tak właśnie skonstruowany jest ten ranking, że wójt jest oceniany na równi z radnymi przez użytkowników.
  Każdy powinien się starać….i wójt też nie może spoczywać na laurach !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *