zachmurzenie duże
15°
15°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Józef Koza najlepszy
07 czerwca 2020 r. | 13:15
4

316 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Kłomnice. Najlepszy okazał się Józef Koza. Najgorsza była Wanda Kusztal.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Kłomnice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Józef Koza najlepszy”

 1. reklama pisze:

  Wy wójta się nie bójta . Znowu wójt najgorszy w ocenie a w środku była Wanda.To jest znowu granda.Kieszonkowe z reklam to dla kogo?

  1
  3
 2. Loko pisze:

  Ten przynajmniej ma dom i nie jest bezdomny…..

  2
  1
 3. Loko pisze:

  Ten przynajmniej ma dom i nie jest bezdomny……

  1
  1
 4. Loko pisze:

  Ten przynajmniej ma dom i nie jest bezdomny…….

  2
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *