pochmurnie
23°
23°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Józef Koza najlepszy!
15 marca 2020 r. | 13:48
1

260 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Kłomnice. Najlepszy okazał się Józef Koza. Najgorszy był Paweł Kowalik.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Kłomnice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Józef Koza najlepszy!”

  1. Olga pisze:

    Państwo sobie naprawdę nie zdają sprawy, że te ankiety nic nie wnoszą? Proszę ją najpierw jakoś sensownie sformułować, żeby rzeczywiście można wyciągać z nich jakiekolwiek wnioski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *