zachmurzenie duże
sobota
Reklama
Oceń radnego: Jarosław Łapeta najgorszy!
12 stycznia 2020 r. | 11:59
3

352 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Kłomnice. Najlepsza okazała się Wanda Kusztal. Najgorszy był Jarosław Łapeta.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Kłomnice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Jarosław Łapeta najgorszy!”

 1. Wyborca pisze:

  NIC NIE ROBI TO MA NIERÓB JEDEN

  8
  4
 2. mieszkaniec pisze:

  Trzeba przyjechać do Zdrowej i zobaczyć co zrobił a nie wypisywać głupoty.

  5
  1
 3. kicek2018 pisze:

  Panie Gąsiorski, weź się Pan ogarnij. Łapeta pojechał po Pani na Facebooku, to od razu najgorszym radnym został. Żenujące… Ile trzeba mieć w sobie jadu, żeby takie rzeczy robić. W sumie to trochę współczuję Pana rodzinie. Życie z takim człowiekiem musi być ciężkie.

  6
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *