zachmurzenie duże
13°
13°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Bartłomiej Żurek najgorszy!
19 kwietnia 2020 r. | 12:50
5

224 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Kłomnice. Najlepszy okazał się Józef Koza. Najgorszy był Bartłomiej Żurek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Kłomnice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Bartłomiej Żurek najgorszy!”

 1. Kłomniczanin pisze:

  Ja go lubię, fajny chłopak. Można pogadać i zawsze wysłucha.

  2
  1
 2. D. pisze:

  To głosowanie jest bez sensu. Akurat Bartek to właściwy człowiek na właściwym miejscu.

  2
  1
 3. Kłomniczanin2 pisze:

  Patrzę i śmiać mi się chce, a może płakać. Piszecie o ludziach, których w większości nie znacie i nie wiecie czym się zajmują. A że Pan Adam napisał komentarz, to co? Zwolnić, zniszczyć i jeszcze może wysłać w kosmos?! Jest też mieszkańcem naszej gminy i może się wypowiadać na każdy temat i dowolnie jak chce. To wolny kraj i każdy może mieć swoje zdanie.
  Ciekawe co Wy robicie w swoich pracach. A trzeba pomyśleć po co ktoś takie pseudo artykuły pisze o naszej gminie Kłomnice, a nie o Poczesnej? Bo poczesna płaci Panu Redaktorowi za redakcję tamtejszej gazety?!
  I wszystko drodzy czytelnicy rozbija się o kasę, Tam gdzie Pan pieniędzy nie dostaje to jest tzw. hejt – mowa nienawiści, a Szkoda bo niezależne wolne media piszę o dobrym i złym ale w sposób obiektywny, to wie każdy profesjonalista?!
  Fajnie komuś wytykać błedy, ale też dobrze by było spojrzeć na sprawę z perspektywy tej osoby. Zastanawiam się ile z was osób tutaj piszących i czytających chciałoby pracować w urzędzie, gdzie każdy chce wami dyrygować… Kowalski z x miejscowości, Nowak z y, a tu trzeba dać złoty środek, którego nie ma. Jednemu podoba się czerwony innemu zielony. Teraz czas jest wyjątkowo trudny i każdy z nas przede wszystkim powinien być na prawdę myślący i pozytywnie nastawiony, bo życie nie jest dane na zawsze. Dzisiaj jesteśmy a jutro może nas nie być i co po nas zostanie? Hejt i nienawiść…. Przykre to.

  2
  1
 4. Babochłop pisze:

  Klomniczanin2, posłuchaj chłopcze!
  Jeśli ktoś nieudolnie sprawuje funkcje samorządowe i jest dodatkowo suto opłacanym przez podatnika, to tenże podatnik ma prawo, a wręcz święty obowiązek dyrygować takim delikwentem, albowiem wychodzi na to, ze taki samorzadowiec dobrze wymoscił sobie gniazdko i w zasadzie wygodnie spędza czas na zawodowych obowiązkach, przy okazji odpowietrzajac jelita w stołek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *