zachmurzenie duże
29°
29°
piątek
Reklama
Nielagalny biznes w Kłomnicach – policjanci zabezpieczyli 11 automatów do gier
19 stycznia 2021 r. | 11:40
6

Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą po raz kolejny zlikwidowali nielegalny biznes. Wspólnie z funkcjonariuszami śląskiej Krajowej Administracji Skarbowej zabezpieczyli 11 automatów do gier hazardowych w Kłomnicach. Za organizowanie gier hazardowych, poza wysoką grzywną, grozi kara do 3 lat więzienia.

Częstochowska Policja pod nadzorem prokuratora prowadzi sprawę dotyczącą nielegalnego hazardu. Policjanci weszli do dwóch salonów gier w Kłomnicach, gdzie ujawnili nielegalne automaty do gier hazardowych. Wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej zabezpieczyli łącznie 11 urządzeń.

Za posiadanie nielegalnego sprzętu, umożliwiającego prowadzenie przestępczego procederu w lokalach gastronomicznych, handlowych i usługowych, grożą im surowe kary w wysokości nawet 100 tysięcy złotych od jednego automatu. Oprócz wysokiej grzywny, za organizowanie gier hazardowych można trafić do więzienia nawet na 3 lata. /KMP w Częstochowie/6 odpowiedzi na “Nielagalny biznes w Kłomnicach – policjanci zabezpieczyli 11 automatów do gier”

 1. Ehe pisze:

  A to wszystko naprzeciw komisariatu ?

  20
 2. Emka pisze:

  Oj to szybko funkcjonariusze się uwinęli, ciekawe czy obserwowali ich z okna komisariatu ?

 3. Fakir pisze:

  Ciekawe który Kłomnicach były dwa salony gier

 4. K. pisze:

  Ciekawe dlaczego tak późno? Punkt w pobliżu Komisariatu działał już chyba ze dwa lata, podobnie jak ten, który był do niedawna na Pasterniku. Dopiero po zamknięciu, z powodu rozbiórki, punktu naprzeciw Domu Kultury, który stał na placu gminnym! nastąpiła akcja. Kto tam na Pasterniku płacił za prąd, Internet, najem budyneczku?

 5. Tomi pisze:

  Przecież to trzeba być głupim żeby nie widzieć co to za lokal. Działał tam bardzo długo i od pierwszych dni chociaż jestem kobietą wiedziałam co tam jest. Charakterystyczne oświetlenie, brak szyldu, zaciągnięte rolety. Mam nadzieję, że policja czekała tak długo bo pewnie szefa całej sieci chciała przymknąć. W innym przypadku mam wątpliwości co do inteligencji tutejszych władz.

  6
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *