zachmurzenie duże
17°
17°
sobota
Reklama
Mieszkaniec gminy Kłomnice jechał 195 km/h na DK1 – wideo!
25 kwietnia 2020 r. | 10:23
1

W środę częstochowska grupa SPEED zatrzymała kierującego bmw, który pędził po DK-1 z prędkością 195 km/h. Pirat drogowy przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 125 km/h. 24-latek z gminy Kłomnice na długo zapamięta ten "rajd" ulicami Częstochowy. Nieodpowiedzialny kierowca stracił prawo jazdy na 3 miesiące, dostał 10 punktów karnych i mandat karny w wysokości 500 zł.

W środę policjanci z częstochowskiej drogówki patrolowali ulice Częstochowy nieoznakowanym radiowozem. Przed południem, zauważyli srebrne bmw, które z ogromną prędkością poruszało się po DK-1 w kierunku Katowic. Wjeżdżając w obszar zabudowany z ograniczeniem prędkości do 70 km/h, pirat drogowy miał na liczniku prawie 200km/h. 24-latek z gminy Kłomnice nie zamierzał tłumaczyć swojego nieodpowiedzialnego zachowania za kierownicą. Teraz przez najbliższe 3 miesiące nie będzie mógł usiąść za kierownicą żadnego pojazdu i dodatkowo będzie musiał zapłacić mandat w wysokości 500 zł.

Apelujemy o rozwagę i przewidywanie skutków swojego zachowania. Pamiętajmy, że wypadek to często tragedia wielu rodzin. Włącz myślenie, a nie pedał gazu! /KMP w Częstochowie/

Jechał 195 km/h po DK1 w Częstochowie

Gepostet von Powiat Częstochowski am Freitag, 24. April 2020Jedna odpowiedź do “Mieszkaniec gminy Kłomnice jechał 195 km/h na DK1 – wideo!”

  1. Kierowca TIR-a pisze:

    Pozbawić dożywotnio prawa jazdy i skierowac na badania psychiatryczne.Widać , ze to ułomny na umyśle nieborak.

    5
    2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *