zachmurzenie duże
10°
10°
czwartek
Reklama
Zaginął 47-letni Krzysztof Rosół z gminy Kłomnice
07 marca 2023 r. | 11:52
0

Policjanci z Komisariatu w Kłomnicach poszukują 47-letniego Krzysztofa Rosoła. Mężczyzna w dniu 3 marca b.r. wyjechał rowerem z miejsca zamieszkania do pracy i do niej nie dotarł. Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Policją pod numerem telefonu 47 858 08 10 lub 112.

Krzysztof Rosół jest mieszkańcem Nieznanic z gminy Kłomnice. W dniu 3 marca 2023 roku około godziny 6.10 wyjechał rowerem typu damka z miejsca zamieszkania to jest Nieznanice ulica Osiedle Pałacowe 4a /1 z zamiarem dotarcia do miejsca pracy. Z ustaleń wynika, że w tym dniu nie dotarł do miejsca pracy, nie powrócił do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną.

W chwili zaginięcia ubrany był w granatową kurtkę pikowaną bez kaptura, czarną czapkę , na twarzy miał założoną czarną kominiarkę, spodnie robocze w kolorze szarym z pomarańczowymi wstawkami, buty robocze typu trzewiki, na ramieniu miał przewieszoną torbę ortalionową.

Wszyscy, którzy widzieli zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące miejsca jego pobytu prosimy o kontakt z najbliższą jednostką Policji: 47 858 08 10 lub 112. /KMP w Częstochowie/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *