zachmurzenie duże
17°
17°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Kazimierz Wilkoszewski najgorszy!
24 maja 2020 r. | 14:57
2

223 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Kłomnice. Najlepszy okazał się Józef Koza. Najgorszy był Kazimierz Wilkoszewski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Kłomnice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Kazimierz Wilkoszewski najgorszy!”

  1. Dejna Kazimierz. Nie rusz Kazika bo zginiesz. pisze:

    Widać , że Paweł Gąsiorski wystraszony przez swojego imiennika , bo nie zauważył , że pan wójt uzyskał 1,77 najniższą ocenę. Co tam wszyscy przeciw Kazikowi, jak był ex aequo trzeci od końca.
    REdakcja nie trendy teraz “prawie “wszyscy walczą za Kazika.

  2. Marek pisze:

    A ten gasiorski to nie za dużo sobie pozwala?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *