zachmurzenie małe
18°
18°
sobota
Reklama
UG Kłomnice
Oceń radnego: Juszczyk najgorszy!
30 sierpnia 2020 r. | 10:08
4

664 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Kłomnice. Najlepsza okazała się Wanda Kusztal. Najgorszy był Wójt Piotr Juszczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Kłomnice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Juszczyk najgorszy!”

 1. gonsior pisze:

  Moderator strony w tym tygodniu perfidnie oszukał. O ile w poprzednich glosowaniach Wójt był na końcu to w tym tygodniu był na czwartej, piątej pozycji. Miał 105 głosów a raptem zrobiło się 80 i odjęto prawie cały punkt. Najgorszy był w tym tygodniu Paweł Kowalik.
  Panie Gonsiorek nie będziemy się tak bawić i oszukiwać. Moderator na początku nabija punkty dwóm osobom między innymi Kowalikowi a potem na końcu odejmuję prawie 30 głosów. Pana kariera zakończy się jak skończył Bera.

  12
 2. kogut pisze:

  Też zauważyłem, že przeciwnikowi z wokandy zabrał bezwstydnie Jeden punkt
  z 3 koma 48 na 2 koma 48.
  I z tym 2,48 po szachrajstwie nie był na końcu. Dodam też co mój poprzednik zauważył, w poniedziałek od razu wyforsowano na czoło oprócz pana Pawła tež panią Małgorzatę. I było widać jak na dłoni ingerencję moderatora strony.

 3. Szymon&Szaweł pisze:

  Szkoda czasu dla obu. Jeden wart drugiego. Zachowują się jak Święci Apostołowie. A kąždy z nich jak može tak kręci bez pamięci.

 4. Tereska ze Zberezki pisze:

  Obydwaj robią kanty i tak pogrywają sobie …………………..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *