zachmurzenie duże
22°
22°
poniedziałek
Reklama
Nowy radiowóz w komisariacie w Kłomnicach
03 stycznia 2023 r. | 11:40
1

W piątek w Komisariacie Policji w Kłomnicach odbyło się oficjalne przekazanie nowego radiowozu marki Kia Sportage. Dzięki nowej, jaskrawej kolorystyce, policyjny SUV na pewno nie pozostanie niezauważony. W przekazaniu uczestniczył szef częstochowskiego garnizonu i przedstawiciele samorządów gminnych.

Dzięki programowi modernizacji Policji, Komisariat Policji w Kłomnicach wzbogacił swoją flotę o nowy radiowóz. Zakup służbowego SUV-a marki Kia Sportage, możliwy był dzięki funduszom Komendy Głównej Policji i wsparciu gminy Kłomnice, Rędziny, Mykanów i Mstów. Od piątku mieszkańcy podległego rejonu mogą zobaczyć na swoich ulicach radiowóz w nowej kolorystyce. Policyjna kia ma bogate wyposażenie, by zapewnić maksimum bezpieczeństwa i komfortu policjantom z ogniwa patrolowego. Okazana pomoc ze strony lokalnego samorządu jest nie tylko wyrazem dobrze układającej się współpracy, ale też dbałości o bezpieczeństwo lokalnej społeczności. Policjanci będą teraz mogli szybciej i sprawniej poruszać się po drogach oraz skuteczniej reagować na zgłaszane interwencje.

Szef częstochowskiego garnizonu podziękował przedstawicielom lokalnego samorządu za wsparcie, dziękując również radnym gmin za zaangażowanie i poparcie tego przedsięwzięcia. /KMP w Częstochowie/Jedna odpowiedź do “Nowy radiowóz w komisariacie w Kłomnicach”

  1. Aywenhou pisze:

    Psiarnia z komisariatu będzie miała czym na posiłki do domu jeździć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *