zachmurzenie duże
15°
15°
wtorek
Reklama
fot. Śląska Policja
Cysterna z cementem przewróciła się na DK91 w Kłomniach. Utrudnienia potrwają wiele godzin
10 grudnia 2021 r. | 08:43
2

Dziś w ok. godz. 2:50 rano przy ul. Częstochowskiej 75 w Kłomnicach na DK91 doszło do wywrócenia samochodu ciężarowego wiozącego cement. Z informacji przekazanych przez śląską policję wynika, że kierowca nie dostosował prędkości do warunków, utracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego pojazd wywrócił się na bok i uszkodził ogrodzenie posesji.

Na szczęście, nikt nie odniósł obrażeń. Kierowca był trzeźwy.

Z uwagi na konieczność przepompowania cementu z naczepy, ruch w tym miejscu będzie zablokowany do godzin popołudniowych.

Policja zaleca objazdy w kierunku Częstochowy ul. Zdrowską i Zieloną, a w kierunku Radomska ul Dworcową, Pocztową i Sądową.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Pomoc Drogowa Wal-Car Ratownictwo Drogowe

Pomoc Drogowa Wal-Car Ratownictwo Drogowe

 2 odpowiedzi na “Cysterna z cementem przewróciła się na DK91 w Kłomniach. Utrudnienia potrwają wiele godzin”

 1. pan szczykawka pisze:

  Szkoda że się nie przewrócił na komisariat, może wówczas ZAUWAŻYŁYBY TE ŚPIĄCE MILICJANTY że cieżarówki w okolicy przekraczają prędkość ??!! Bo dopóki im na głowę tir nie najedzie to zdaje się że nie zauważą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3
  1
 2. Przechodzień pisze:

  Ten pan nie zna się na transporcie i napisał że to cysterna a ja pierwszy raz widzę na oczy taką cysternę czy ona może wybuchnąć . A jakie miała ta cysterna naklejki ADR A czy w tej cysternie można przewozić paliwa czy inne płyny. Jak widać na zdjęciu wynika że to tylko silos leży a nie cały zestaw pojazdów. Jak nie wiesz jak to określić to dzwoń do krokodyli ITD i pytaj bo ludzi wprowadzasz w błąd. Mało tego drogowcy nic nie zrobili by było bezpiecznie

  2
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *