zachmurzenie duże
20°
20°
poniedziałek
Reklama
123RF
Koronawirus: Kierownik promocji Gminy Kłomnice o “podcieraniu tyłka”
18 kwietnia 2020 r. | 11:03
37

Gmina "rozdaje" maseczki wybranym mieszkańcom. Żeby je otrzymać, należy przyjechać po nie do Urzędu Gminy Kłomnice. To wywołało spore kontrowersje, bo w innych gminach maseczki rozwożą strażacy, sołtysi, czy sami urzędnicy.

Co o tym wszystkim myśli Adam Worwąg Kierownik Referatu Rozwoju i Promocji Gminy Kłomnice? Możecie zobaczyć w jego facebookowej wypowiedzi poniżej, która została zamieszczona na oficjalnym profilu Urzędu Gminy Kłomnice.

Czy Wójt Piotr Juszczyk wyciągnie konsekwencje wobec Worwąga? Czy nadal w urzędzie będzie "wolna amerykanka"?

PAWEŁ GĄSIORSKI37 odpowiedzi na “Koronawirus: Kierownik promocji Gminy Kłomnice o “podcieraniu tyłka””

 1. Izak pisze:

  Bo my jesteśmy im potrzebni tylko w dniu wyborów. Rządzi nami marionetka!!!!!

  15
  4
 2. adrian pisze:

  upsss…

 3. adrian pisze:

  upsss… ulało się kierownikowi

 4. szczwaniak pisze:

  Szczerze? nie dziwię się takiemu stwierdzeniu przez “skierownika”, Poebany naród, rozdawać za darmo bez dostawy do domu – no czyste chamstwo… Jak Janosik zabierał bogatym to biednym do domu przynosił! hahaha 🙂
  Powiedział co pomyślał – niepoprawnie politycznie. Polityk niestety nie może być szczery.
  Jak to powiedział marszałek Piłsudski – “Naród wspaniały, tylko ludzie …”

  6
  11
  • Eryk pisze:

   Facetowi po prostu nie wyszło porównanie. Gdyby porównał rozdawanie maseczek do rozdawania mioteł bez usługi zamiatania to może nikt by się nie odzywał

   7
   3
  • Baba Jaga pisze:

   Szczwaniak…
   Jeśli zacytowałeś już marszałka, to w tym przypadku bardziej adekwatne bedzie jego ulubione powiedzenie:
   “Wam kury szczać prowadzać, a nie politykę robić”.

   Samorząd to nie miejsce do uprawiania polityki.To wierna, odpowiedzialna i ciężka służba dla dobra mieszkańców.Kto tego nie pojmuje musi odejść w niebyt.

   10
   2
 5. Baba Jaga pisze:

  Panie Adamie Worwąg !
  No super “wypromował” pan gminę Kłomnice.Nic dodać, nic ująć.
  Ta wypowiedz całkowicie dyskwalifikuje i kompromituje pana jako osobę oraz organ, w którym pan uzyskał zatrudnienie.
  A, jaki pan ma zakres obowiązków.Czyżby podobny do drwala w lasach bieszczadzkich?
  I po co wreszcie stanowisko w małej gminie – kierownika d/s rozwoju i promocji?
  Mam nadzieje, że w tym przypadku tylko art.52 Kodeksu Pracy może mieć zastosowanie.

  23
  4
 6. NoOla pisze:

  Mówiłam, PUDELEK.PL
  A wy ludzie jak * idziecie za tym Redaktorkiem?

  7
  8
 7. Leoś pisze:

  Wójt powinien się zastanowić po co taki dział pseudopromocji.Siedzą 3 osoby i pierdzą w stołki za nasze pieniądze,raz na 3 miesiące wydają gazetę o wątpliwej dla czytelników treści.Miały być pisane programy i pieniądze z nich miały płynąć drzwiami i oknami do gminy.Nic dział ten nie potrafi załatwić.Na inwestycje bierzemy dalsze kredyty i zadłużamy gminę nie korzystają z środków unijnych i innych w wystarczającej ilości.Wystarczy porównać się np z gminą Mstów ile zrobiono za forsę z programów.U nas jedna inwestycja GOK koszt całkowity około 5 mln.zl z czego dotacji” aż” 600 tys.a resztę musiała gmina sfinansować.Żenada.

  24
  1
 8. Mieszkaniec gminy pisze:

  Jako mieszkaniec Gminy Kłomnice, nie zyczę sobie, aby osoba, urzędnik reprezentujący interes obszaru mojej gminy używał publicznie stwierdzeń o rozdawaniu papierju toaletowego z usługą podcierania tyłka w powyższym kontekście. Maseczki powinny być bezwzględnie dowiezione do seniorów, z uwagi na obecne zaostrzenia oraz fakt, ze większość tych starszych ludzi nie ma jak dojechać po maseczki (większość nie ma samochodu, a nawet komunikacji publicznej, która dowiezie ich do gminy po 2 maseczki). Panie Piotrze Juszczyk skoro nie potrafi Pan uświadomić swoim kierownikom jak powinni budować swój i Urzędu wizerunek w lokalnej społeczności, to jaki z pana przełożony i gospodarz. Ja i zapewne nie jeden mieszkaniec Gminy oczekujemy natychmiastowych przeprosin od pana Worwąga. Pozdrawiam

  29
  3
  • Olo pisze:

   Pisać Pan pisze ale nie podpisze się z imienia i nazwiska? To zachowanie dziecka- roszczenia, ale oczywiście bez honoru!??
   Hahahaha hehe

   1
   10
   • Kaznodzieja pisze:

    A, Ty Olo gdzie masz honor?
    .Podpisz się z imienia i nazwiska.
    Siedzisz spocony i podniecony za klawiatura i patrzysz komu by tutaj dołożyć. Kogo Ty bronisz.Jakich wartości. ?
    Tandeciarstwa i cwaniactwa?
    O chamskim zachowaniu nie wspomne.
    Ogarnijcie się!

    12
    1
  • Klub sołtysów pisze:

   Przeprosiny swoją drogą. Usunąć gościa z pracy dyscyplinrnie za takie zachowanie!!!!!!!!

   20
 9. Anonim pisze:

  Pan Paweł Gąsiorski to *,skoro jest taki dobry to niech sam cos pokaze “*”

  2
  10
 10. Kaznodzieja pisze:

  Chłopki małorolne z gminy w czasach pandemii różne bzdety wypisują I maja z tego radoche ,niczym pacjenci szpitala psychiatrycznego.
  Im większa głupota napisana , tym większą u nich radość.?

  2
  2
 11. Kłomniczanin pisze:

  Patrzę i śmiać mi się chce, a może płakać. Piszecie o ludziach, których w większości nie znacie i nie wiecie czym się zajmują. A że Pan Adam napisał komentarz, to co? Zwolnić, zniszczyć i jeszcze może wysłać w kosmos?! Jest też mieszkańcem naszej gminy i może się wypowiadać na każdy temat i dowolnie jak chce. To wolny kraj i każdy może mieć swoje zdanie.
  Ciekawe co Wy robicie w swoich pracach. A trzeba pomyśleć po co ktoś takie pseudo artykuły pisze o naszej gminie Kłomnice, a nie o Poczesnej? Bo poczesna płaci Panu Redaktorowi za redakcję tamtejszej gazety?!
  I wszystko drodzy czytelnicy rozbija się o kasę, Tam gdzie Pan pieniędzy nie dostaje to jest tzw. hejt – mowa nienawiści, a Szkoda bo niezależne wolne media piszę o dobrym i złym ale w sposób obiektywny, to wie każdy profesjonalista?!
  Fajnie komuś wytykać błedy, ale też dobrze by było spojrzeć na sprawę z perspektywy tej osoby. Zastanawiam się ile z was osób tutaj piszących i czytających chciałoby pracować w urzędzie, gdzie każdy chce wami dyrygować… Kowalski z x miejscowości, Nowak z y, a tu trzeba dać złoty środek, którego nie ma. Jednemu podoba się czerwony innemu zielony. Teraz czas jest wyjątkowo trudny i każdy z nas przede wszystkim powinien być na prawdę myślący i pozytywnie nastawiony, bo życie nie jest dane na zawsze. Dzisiaj jesteśmy a jutro może nas nie być i co po nas zostanie? Hejt i nienawiść…. Przykre to.

  2
  12
 12. Kłomniczanin2 pisze:

  Patrzę i śmiać mi się chce, a może płakać. Piszecie o ludziach, których w większości nie znacie i nie wiecie czym się zajmują. A że Pan Adam napisał komentarz, to co? Zwolnić, zniszczyć i jeszcze może wysłać w kosmos?! Jest też mieszkańcem naszej gminy i może się wypowiadać na każdy temat i dowolnie jak chce. To wolny kraj i każdy może mieć swoje zdanie.
  Ciekawe co Wy robicie w swoich pracach. A trzeba pomyśleć po co ktoś takie pseudo artykuły pisze o naszej gminie Kłomnice, a nie o Poczesnej? Bo poczesna płaci Panu Redaktorowi za redakcję tamtejszej gazety?!
  I wszystko drodzy czytelnicy rozbija się o kasę, Tam gdzie Pan pieniędzy nie dostaje to jest tzw. hejt – mowa nienawiści, a Szkoda bo niezależne wolne media piszę o dobrym i złym ale w sposób obiektywny, to wie każdy profesjonalista?!
  Fajnie komuś wytykać błedy, ale też dobrze by było spojrzeć na sprawę z perspektywy tej osoby. Zastanawiam się ile z was osób tutaj piszących i czytających chciałoby pracować w urzędzie, gdzie każdy chce wami dyrygować… Kowalski z x miejscowości, Nowak z y, a tu trzeba dać złoty środek, którego nie ma. Jednemu podoba się czerwony innemu zielony. Teraz czas jest wyjątkowo trudny i każdy z nas przede wszystkim powinien być na prawdę myślący i pozytywnie nastawiony, bo życie nie jest dane na zawsze. Dzisiaj jesteśmy a jutro może nas nie być i co po nas zostanie? Hejt i nienawiść…. Przykre to.

  1
  11
 13. ---- obiektywny Leopold pisze:

  Ktoś wcześniej pisze ze to kierownik. Ludzie kierownik to człowiek który ma się charakteryzować zdolnościami interpersonalnymi ! Kulturą ! Co to znaczy, jeśli ktoś nie wie to prosze sobie wygooglać. Widzi ktoś w osobie pana Kierownika coś takiego ? Tylko buta i cwaniactwo ! Pan się nawet do sklepu za subiekta nie nadajesz ! Gazetke wydać na kwartał i zdjęcie przy pomniku też raz na kwartał. A jeszcze asystentke do pomocy ! Wstyd !

  20
  2
 14. K. pisze:

  No nie. Do Hermesa, na etat do ojca, nadaje się wrócić.

  16
 15. Pszczelarz pisze:

  Pan Worwag do dymisji! !!!!!

  17
 16. Justysia pisze:

  Proponuję, aby Pan Adam, w ramach pokuty roznosił te maseczki do domostw mieszkańców gminy.I tak nic ciekawego nie robi w urzędzie.

  11
  • Felczer pisze:

   Justyna !
   A w przypadku zastąnia w domu osob obłożenie chorych, mógłby swe słowa o pielegnacji miejsc intymnych przekuć w czyn.!!!!

 17. Weronika Bluszcz pisze:

  A ja sobie nie zycze ogladac tego typa na swojej posesji . W urzedzie zreszta tez. Pracownicy urzedu gminy zawsze byli mili i uprzejmi, nie poge powiedziec zlego slowa ale ten typ to jakies nieporozumienie. Zaniza poziom urzedu.

  9
  2
 18. Zapytajo pisze:

  I co dalej z tym? Umarło bez żadnych konsekwencji?

  3
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *