zachmurzenie duże
sobota
Reklama
13.03.2020 - Cieszyn KORONAWIRUS Przejscie graniczne Cieszyn. Wsparcie zolnierzy 13 SBOT podczas kontroli granicznej. Fot. DWOT
Kolejne dwa przypadki zakażenia koronawirusem w gminie Kłomnice
05 kwietnia 2020 r. | 14:11
10

Sanepid w Częstochowie podał najnowsze dane na temat liczby osób zakażonych koronawirusem. Nie mam dobrych wieści dla mieszkańców gminy Kłomnice. Liczba osób zakażonych koronawirusem w gminie Kłomnice wzrosła z jednej do trzech.

Według stanu na dziś, 20. osób przebywa w gminie w kwarantannie z decyzją administracyjną, a 12. jest pod
nadzorem epidemiologicznym, a jedna przebywa w szpitalu z podejrzeniem zakażenia koronawirusem.

PAWEŁ GĄSIORSKI10 odpowiedzi na “Kolejne dwa przypadki zakażenia koronawirusem w gminie Kłomnice”

 1. peacemeaker pisze:

  Informacja poważna ale w dzisiejszej sytuacja nic nie warta ponieważ ” tylko informuje ” tymczasem trzeba ostrzegać . Skoro nie wiemy o kogo chodzi to … po co to pisanie ? Może ktoś z czytających spotykał się z tymi osobami ,miał kontakt . Może nawet został zarażony i teraz będzie zarażał innych bo nawet o tym nie wie . Jednym słowem ble-ble – bla .

  21
  2
  • korona pisze:

   może

   1
   3
   • Sowa pisze:

    Peacemeaker, w jaki sposób znajomość nazwisk osób zakażonych wpłynęła by na Twoje życie? Odpowiedź: miałbyś temat do plotkowania i ewentualnie piętnowania chorych i ich rodzin. Osoby chore wskazują, z kim miały kontakt i osoby te są obejmowane kwarantanną. Nie myśl, że od razu zrobią Ci test. Poza tym, sądzę że już miałeś kontakt z zakażonym i albo się jeszcze nie zaraziłeś albo przeszedłeś bezobjawowo albo jesteś nosicielem, tego się nie dowiemy, dopóki nie będzie objawów, bo wtedy może(!) zrobią Ci test.

    9
    1
   • Ja2345 pisze:

    Moglibyście podac chociaż miejscowość a nie gadać bez sensu ze są osoby zarażone zajeb***** interesuje mnie to jak zeszłoroczny śnieg objęte kwarantanna xd chce wiedzieć w jakiej miejscowości znajduje się osoba zarażona i chce unikać owej druga sprawa jest taka ze pracownicy gminy wiedza kto skąd i wszystko dlaczego my nie możemy ? Plotkowanie ? Każdy może być zarażony i to nie jest powód do wytykania kogoś palcami

 2. Jajcarz pisze:

  Powinniście zaprzegnąć do roboty władze gminy, aby dostarczały Wam rzetelnych i pełnych informacji, skoro te są niesatysfakcjonujące.
  Jest jeszcze taki produkt jak RODO.
  Znając mściwość naszych rodaków, rodziny tych nieszczęśnikow mogłyby zostać napietnowane.

 3. Uki pisze:

  Te dwa przypadku to osoby z Rzerzeczyc z UL. Wolności. Dwie młode osoby. A ten wcześniejszy z Klomnic z ul. Częstochowskiej ‚ pewne info gdyż znajoma pracuje w Sanepidzie – uwazam ze ludzie maja prawo wiedzieć . Zdrówka dla wszystkich!!!!

  8
  3
  • Sygnalista pisze:

   Uczynię wszystko aby znajoma utracila w trybie dyscyplinarnym prace w sanepidzie Za dużo gada.

   5
   9
   • Mali pisze:

    Prawda jest taka, ze taki wpis może dodać każdy a komentarze typu znajoma mówiła / mój szwagier mówił / Sasiad / koleżanka powiedziała krążą wszedzie i nijak maja się do prawdy. Obecnie każdy sieje panikę – nie wiem po co. Wątpię w autentyczność tego komentarza , może jakiś trol lubi siać zamęt. Np. Ja napisze : Mi znajoma mówiła ze ten przypadek dotyczy Garnku Skrzydłowa i Witkowic – rozumiecie o ci chodzi?

  • Tomasz pisze:

   To Cię koleżanka w konia ładnie robi ?? bo nic prawdy w tym nie ma

 4. Mali pisze:

  Posiłkujemy się rzetelna wiedza a nie wyssanymi z palca komentarzami siejących zament ludzi – to jest okropne – nie można dać się tak zmanipulować przez przypadkowe osoby. Uwazam ze podawanie Gminy powinno wystarczyć – w Mykanowie jak wypłynęła informacja kto jest zarażony ludzie publicznie linczowali ta osobę – to nie ma sensu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *