zachmurzenie duże
17°
17°
sobota
Reklama
fot. Łowcy.B
Kabaret Łowcy.B wystąpi w Kłomnicach
07 października 2019 r. | 12:00
0

Wielką gratkę dla fanów kabaretów szykuje Gminny Ośrodek Kultury w Kłomnicach. W piątek 11 października o godz. 19:00 na deskach GOKu wystąpi Kabaret Łowcy.B.

Łowcy.B to kabaret działający na scenie od 2003 roku. Zalicza się do grona tych "ważnych", którzy wkraczając do świata kabaretu, odcisnęli nieodwracalne piętno na sztuce kabaretowej w ogóle, a to za sprawą absurdalnego i bezkompromisowego podejścia do humoru. Błyskotliwość i improwizacyjne szaleństwo to cechy, które dodatkowo zanurzone w groteskowym sosie, pozwoliły stać się Łowcom jednym z najbardziej oryginalnych i barwnych kabaretów w Polsce. Łowcy.B przyjadą do Kłomnic z najnowszym programem pod piekielnie mocnym tytułem "Jaka to melodia" to nowa i zaskakująca odsłona łowieckiego spojrzenia na żarty i tym podobne. Absurdalny humor na wyciągnięcie ręki, której nikt nie utnie. Słowa - klucze to szyk i elegancja, rodzina i mafia, multimedia i muzyczne swawole.

Ważna informacja dla tych, którzy chcą i lubią mieć wybór. Podczas tego spektaklu go dostaną. To wszystko po to, żeby było śmiesznie!

Bilety w cenie 30 zł są do kupienia w GOK w Kłomnicach.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *