zachmurzenie duże
20°
20°
poniedziałek
Reklama
Ile zarobi kierownik CIS Barbara Mizera?
22 kwietnia 2020 r. | 12:54
7

Ile zarabia Barbara Mizera, świeżo upieczona emerytka i nowa kierownik Centrum Integracji Społecznej w Kłomnicach - takie pytanie zadałem Urzędowi Gminy Kłomnice. Niestety, urząd nie chciał mi zdradzić tej informacji, zasłaniając się przy tym koronawirusem. Zawiesił mi termin administracyjny na odpowiedź.

Przez wiele lat Mizera pracowała w urzędzie, w którym według ostatniego oświadczenie zarabiała 109 tys. zł. Jej emerytura wyniesie rocznie zapewne ok. 70 000 zł.

Poprzedni kierownik w CIS zarobił za 2018 rok ponad 101 tys. zł. Myślę, że na podobną pensję może liczyć Mizera. Sumując jej emeryturę i obecne zarobki, da jej to ok. 170 000 zł rocznie. Nieźle jak na emerytkę.

Poczekajmy na oficjalne dane z urzędu. Na razie to tylko przypuszczenia.

PAWEŁ GĄSIORSKI7 odpowiedzi na “Ile zarobi kierownik CIS Barbara Mizera?”

 1. MĄDRA pisze:

  Z PEWNOŚCIĄ NIE ROBI TEGO DLA IDEI LICZY SIĘ TYLKO KASA!!!!!!!

  11
  5
 2. Skarżypyta pisze:

  A, co bedzie z panem urzędnikiem od wypowiedzi o podcieraniu tyłka?!

  5
  5
 3. Michałow Welcome Two pisze:

  Takie rzeczy tylko w Polsce.
  Jedni nie mają na chleb, i musi pomagać państwo, drugim lekka ręką, serwuje się bonusy.Bo, rzekomo Pani Basia jest niezastąpiona, i tyle zrobiła dla społeczeństwa. No i co z tego, brała za to wynagrodzenie.Chce pracować , nikt jej nie zabrania, ale niech szuka poza samorządem! .
  Ale widocznie mieszkańcom gminy takie zachowanie nie przeszkadza!
  Wiecie co, samorządy powinny ulec likwidacji.W naszym kraju nie mają sensu.
  Są oaza dla krewnych, znajomych, pociotków, i samych swoich, w myśl hasła “Rodzina na swoim”.

  10
  5
 4. El Condor Pasa pisze:

  Centrum Integracji Społecznej – tu integrują się “klasy społeczne” 😀 Jedni zaiwaniają przez miesiąc za 700 złotych a jedna osoba dostojnie pracuje za 7000 !!!!!! Ale przecież to tylko jedno zero, czyli taka integracje 😀

  10
  3
 5. Podatnik pisze:

  Społeczeństwo chciałoby zapoznać się z zakresem obowiązków kierownika CIS, albowiem prognozowana kwota zarobków na tym stanowisku jest po pierwsze, porazajaca, po drugie, nieosiagalna dla wiekszosci mieszkancow w gminie, i po trzecie, jest gwarantem ogromnej odpowiedzialności oraz skomplikowanego zakresu działania.Nie wyobrażamy sobie, ze osoba na tym stanowisku będzie tylko siedzieć za biurkiem i……pachnieć.

  4
  2
 6. Kłomniczanin2 pisze:

  Brawo! Cieszę się że tak jest. Jak dla mnie to może zarabiać 3 razy więcej. Zazdrościcie? To weźcie się do roboty. Z samego gadania i pisania nic się nie zrobi. Pani Basia to bardzo pracowita, dobra i wielkoduszna osoba.
  Prawdziwa profesjonalistka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Mam nadzieję, że tych artykułów nie czyta, a jeśli już to mam nadzieję, że się nie przejmuje!

  2
  3
 7. Wujek dobra rada pisze:

  A, ja mam nadzieje, że Pani Basia czyta te artykuły i jest jej tak po ludzku wstyd.Bez względu na to, czy jest pracowita i dobroduszna.
  Tak się nie postępuje. Chciała pracować w samorzadzie- mogła spokojnie być dalej sekretarzem.Nikt nie wyganiał.. Ale po co tyrać za jedną pensje, skoro można brać teraz podwójnie.
  Ty Klomniczanin2 musisz jeszcze dużo się uczyć.Przede wszystkim przyswoić sobie takie pojęcia jak : ETYKA, PRZYZWOITOŚĆ , UCZCIWOŚĆ , MORALNOŚĆ. W tym przypadku pojecia te odegrały kluczową rolę. !

  6
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *