zachmurzenie duże
-7°
-7°
wtorek
Reklama
fot. UG Kłomnice
Gmina zakupiła kolejne komputery w ramach projektu “Zdalna szkoła”
24 czerwca 2020 r. | 12:16
4

55 tys. zł otrzymała Gmina Kłomnice na zakup kolejnych laptopów do zdalnej nauki. Pieniądze pochodzą z Ministerstwa Cyfryzacji w ramach projektu Zdalna Szkoła. Pieniądze otrzymały wszystkie gminy, które złożyły wnioski.

Pieniądze pozwoliły na zakup 19 komputerów oraz tabletów wraz z zestawami słuchawkowymi do nauki zdalnej dla szkół na terenie gminy Kłomnice.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Gmina zakupiła kolejne komputery w ramach projektu “Zdalna szkoła””

 1. Czerwiec pisze:

  Bardzo dobrze. Kolejne pieniądze pozyskane! Aż serce rośnie. I jeszcze Senior plus pozyskany! Wspaniale, ciężka praca się opłaca! Trzeba tylko troszeczkę poczekać i pracownicy sukcesy odnoszą. Gratuluję z całego serca! Brawo!

  2
  2
  • Justysia pisze:

   Jaka ciężka praca? Jaka to zasługa?
   Kto złożył wniosek, ten dostał pieniądze i wszystko w temacie Nie wiedziałam że złożenie “o coś” wniosku, to ciężka praca i sukces pracowników ???

   4
   1
 2. Riko pisze:

  Też się cieszę że pozyskane kolejne pieniądze. To zawsze jest czyjąś ciężka praca. Jeśli ktoś tego nie rozumie to nie pracuje w samorządzie. Ciekawi mnie brak informacji o sukcesie w pozyskaniu projektu w rzerzeczycach… Czy celowo Pan nie mówi o wszystkich sukcesach? Czy Pan coś zataja ?

  1
  1
  • Pasibrzuch pisze:

   Czytaj……..wszystkie gminy. Czy wieś wymieniona, to gmina. Brać się za robotę, bo pierdoły chodzą po głowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *