zachmurzenie duże
29°
29°
piątek
Reklama
UG Kłomnice
Gmina Kłomnice nie otrzyma 1,23 mln zł na projekty społeczne!
20 sierpnia 2021 r. | 11:47
6

Mimo olbrzymiej liczby zatrudnionych "ekspertów" w gminie Kłomnice, nie udało się Wójtowi Piotrowi Juszczykowi pozyskać kolejnych pieniędzy na usługi społeczne na terenie gminy.

Nie będzie Nieznanickiego Kluby Seniora (gmina nie otrzyma 196 016,99 zł), projektu "Aktywni Seniorzy z Konar i okolic" (gmina nie otrzyma 190 092 zł), projektu "Radosna Młodzież z Konar i okolic" (gmina nie otrzyma 130 862,43 zł), Kłomnickiego Klubu Seniora (gmina nie otrzyma 596 930,12 zł) czy projektu "Radosna młodzież z Nieznanic i okolic" (gmina nie otrzyma 124 594,52 zł).

Łącznie tylko na tych projektach do budżetu gminy mogło wpłynąć ponad 1,23 mln zł.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Gmina Kłomnice nie otrzyma 1,23 mln zł na projekty społeczne!”

 1. Gerwazy pisze:

  Przecież jest dom kultury nowo wybudowany przerobić na gminny dom seniora i problem rozwiązany a nie w każdej wsi budować domki seniorowe . Pewnie z tego tytułu gmina miała by też mniejsze wydatki . Swoją drogą to po co pozyskiwać fundusze dokładać sobie pracy z nic nie robienie też ta sama pensja a gmina Kłomnice słynie z takich działań .

 2. Wiosna pisze:

  Przeczytanie treści tych projektów (Czy wójt pochwalił się tymi projektami, przed mieszkańcami gminy, na stronach internetowych?) dałoby odpowiedź dlaczego zostały odrzucone. Może sprowadzały się głównie do zatrudnienia kolejnych pracowników, swojaków? Ciekawe komu te projekty dałyby zarobić?

 3. Z sąsiedniej gminy pisze:

  To u Was też tak jest swojacy eksperci ekspedientki? Taki poziom a tak dobrze nowy wójt rokował Jednym słowem dupa z modą się nie wygra a do leserstwa szybko przyzwyczai no cóż jak przyzwalamy tak mamy

 4. Jesień pisze:

  Miały być czystki, a są nowe brudy!?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *