zachmurzenie duże
17°
17°
sobota
Reklama
Debata w Rzerzęczycach – Piotr Juszczyk stchórzył!
05 kwietnia 2024 r. | 07:00
9

Wczoraj w Rzerzęczycach odbyła się debata kandydatów na Wójta Gminy Kłomnice. Kilkadziesiąt osób mogło wysłuchać i zadać pytania dwóm kandydatom: Sławomirowi Jurczykowi oraz Andrzejowi Perlińskiemu. Nie było trzeciego kandydata - Piotra Juszczyk, który po prostu stchórzył i nie przyszedł.

Debata była bardzo merytoryczna i podzielona na trzy etapy. W pierwszej kandydaci odpowiedzieli na pięć pytań (każdy) przygotowanych przed redakcję wKlomnicach.pl. W drugiej kandydaci odpowiadali na losowo wybrane pytania przesłane od mieszkańców. W trzeciej kandydaci odpowiadali na pytania od publiczności. Dyskusja była bardzo ciekawa i merytoryczna.

W debacie nie wziął udziału Piotr Juszczyk. - Juszczyk nie jest osobą merytoryczną, do tego nie grzeszy inteligencją, i tego najpewniej obawiał się na trzy dni przed wyborami. Gdyby stanął przed kamerą i odpowiadał na pytania, nie znając przy tym odpowiedzi, mógłby sobie z tym nie poradzić. Juszczyk wolał tego uniknąć - skwitowali jego nieobecność mieszkańcy. Z pewnością jego postawę, jak ich postawę jego kontrkandydatów ocenią wyborcy.

Z materiałem wideo z debaty można zapoznać się poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI9 odpowiedzi na “Debata w Rzerzęczycach – Piotr Juszczyk stchórzył!”

 1. Wojtowy pisze:

  przecież juszczyk boi się rozmawiać z ludźmi i blokuje wszystkie niewygodne komentarze co on by tu powiedział? najpierw trzeba coś umieć

  5
  5
 2. Wyborca pisze:

  Tylko ludzie poniżej IQ kamiemienia zagłosują na obecnego Wójta.

  3
  4
 3. Dan pisze:

  A przed czym tu tchórzyć? Na takie wydarzenie wstyd było przychodzić. Przykro było na to patrzeć. Realizacja leżała, nie dało się tego oglądać i słuchać. Merytoryczne wypowiedzi? Jurczyk popisał się tylko niewiedzą, nie powiedział nic konkretnego, powtarzał tylko “wiem jak to zrobić”. Perliński na cztery lata obiecywał wszystko co mu ślina na język przyniesie. Basen i obwodnica Kłomnic. Kto w to uwierzy? Pieniądze z dotacji będą płynąć szerokim strumieniem, tylko wystarczy pojechać, pogadać i już. Zapomniał tylko, że jego koledzy z pisu już nie rządzą to raz, a dwa to tak nie działa. Aż sobie wyobrażam podróże służbowe do Brukseli, żeby te pieniądze załatwiać . Po za tym obrus i taśmy już stały się memem. Jedynie z czym byli przygotowani to zdjęcie Juszczyka, co potwierdza tylko to, że była to ustawka, żeby go tylko zgrillować.

  15
  9
  • mam pisze:

   zlekceważył nas mieszkańców ten tchórz

   4
   6
  • Renia pisze:

   Dla mnie obaj Panowie zaprezentowali się znakomicie. Wiedzą o czym mówią i już wiem na kogo zagłosuję. Myslę że najlepszym dowodem poziomu debaty były oklaski od publiczności na końcu.

   1
   3
   • Aywenhou pisze:

    Wójta obecnego ocenia wyborcy w niedzielę
    Dziadek Perlinski zaś obiecuje cuda niewidy jak za swej ostatniej kadencji będąc wójtem myśląc że suweren ma krótka pamiec.
    Natomiast pan Jurczyk ma ta przewagę że jest mało znana osoba ale trochę śmiesznie jest z tą opłata, za wywóz nieczystości już jedno Słońce Peru w tym państwie obiecało paliwo po 5 zeta a jak jest wszyscy przy dystrybutorach widzą.Pozdrawiam serdecznie.

 4. Wyborczyni pisze:

  Jestem bardzo zażenowana postawą pana Juszczyka. Od pięciu lat unika normalnych spotkań z mieszkańcami i nie można mu zadawać pytania. A jak na spotkaniu KGW zaczęłyśmy zadawać panu wójtowi pytania odnośnie zadłużenia gminy, to wstał i wyszedł. To cała prawda o tym kandydacie.

  4
  3
 5. Andrzej Śpiewak - Rzerzęczyce pisze:

  Mimo różnych opinii jakie krążą wśród uczestników na żywo i z podglądu – jest zainteresowanie takimi “DEBATAMI – SPOTKANIAMI” jak to zwał dla mnie nie ma znaczenia – opinie podzielone ale mimo wszystko podziękowania dla uczestników że się interesują i porównują odpowiedzi kandydatów ze swoimi przemyśleniami – pytań nie zadawałem ale spotkanie było OK – chętnie wezmę udział w takim spotkaniu organizowanym przez Piotra obecnego Wójta.
  Pozdrawiam

 6. Mieszkanka Kłomnic pisze:

  Dla mnie zniszczenie banerów Pana Perlińskiego zaraz po debacie pokazuje jakie znaczenie musiało mieć to wydarzenie. Potem artykuł w wydawnictwie, gdzie Urzad Gminy co miesiac wykupuje stronę o sobie, mowiacy o debacie i atakujący Pana Perlińskiego z przerobioną jego twarzą jako ilustracja tekstu. To znana z czasow totalitarnych metoda, jesli nie możesz wygrać z kims merytorycznie musiisz go odczłowieczyć, wyciać mu twarz, skręcić ją w fotoszopie. Kampania obrońców układu rządzącego w gminie sięgnęła dna.

  1
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *