zachmurzenie duże
-1°
-1°
poniedziałek
Reklama
Czy Sebastian Woch wygra “ustawiony nabór na inspektora”?
24 lutego 2023 r. | 09:00
4

"Pan Sebastian" miał wygrać i chyba wygra. Właśnie zostały opublikowane wyniki I etapu naboru na wolne urzędnicze stanowisko pracy - inspektor ds. wodociągów i kanalizacji w Urzędzie Gminy Kłomnice. Od samego początku było niemal pewne, że nabór wygra Sebastian Woch. Pisałem o tym 14 lutego 2023 roku (TUTAJ). Co ciekawe, Woch do naboru zgłosił się dopiero 20 lutego 2023 roku.

Do konkursu wystartowały dwie osob: Sebastian Woch i Pauliny Musiał. Kontrkandydatka Wocha nie spełniła wymagań konkursowych.

Woch do drugiego etapu ma stanąć 27 lutego.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Czy Sebastian Woch wygra “ustawiony nabór na inspektora”?”

 1. Wiosna pisze:

  Pan Sebastian to czasem nie jest pracownikiem samorządowym w Urzędzie Gminy i nie wystarczyłoby go przenieść z dotychczasowego stanowiska pracy na nowe lub zwolnione stanowisko? Ewentualnie był w przeszłości, kilka lat temu, pracownikiem UG, zwolnił się lub został zwolniony, a teraz chce powrócić do pracy w UG?

 2. Misztal Dariusz pisze:

  Gdzie w tym wszystkim ta osławiona”ustawka”? Przeczytałem Twój tekst kilka razy i sens jego treści ma się nijak do zarzutu jaki stawiasz temu chłopakowi. A co najgorsze, posługujesz się jego imieniem i nazwiskiem….Wyczuwalny osobisty interes lub jakas zawiść że strony autora tekstu…

  2
  3
  • Wiosna pisze:

   “Ustawki” może nie ma, musiałby się w tym temacie wypowiedzieć ów mieszkaniec, który napisał do redaktora. Co do nazwiska to jest upublicznione w BIP Gminy, więc w zakresie jawności zagadnienia naboru do instytucji publicznej jest w pełni wszystko zgodne z prawem. Ewentualnie zainteresowany może wysunąć do redaktora ewentualne zastrzeżenia, jeżeli artykuły naruszają jego osobiste dobra.

   1
   1
 3. Mieszkaniec Jan pisze:

  Tu potrzeba kogoś kto mocną ręką złapie te trzódke odpowiedzialną za kanalizacje i wodociągi, to jest jakaś stajnia Augiasza, prywatny folwark, gdzie pracownicy robią co chcą powiązani chyba układami rodzinnymi i towarzyskimi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *