zachmurzenie duże
30°
30°
piątek
Reklama
https://www.facebook.com/profile.php?id=100064085618281
Będzie nowy wicewójt gminy Kłomnice w zamian za poparcie PiS?
10 lutego 2023 r. | 15:31
9

Szykuje się poważne trzęsienie ziemi w Urzędzie Gminy Kłomnice. Wójt Piotr Juszczyk w zamian za poparcie Prawa i Sprawiedliwości w gminie Kłomnice, wkrótce może zmienić wicewójta. Adama Śliwakowskiego ma zastąpić Andrzej Perliński, który jako wicewójt ma dotrwać do emerytury.

To jeszcze nic. W zamian za poparcie, Kłomnice mają otrzymać dofinansowania na różnego rodzaju inwestycje.

Przypominam, że Piotr Juszczyk obecnie jest związany z Solidarną Polską.

PAWEŁ GĄSIORSKI9 odpowiedzi na “Będzie nowy wicewójt gminy Kłomnice w zamian za poparcie PiS?”

 1. Solidarna pisze:

  i to uzdrowi gmine?

  10
  2
  • Wiosna pisze:

   Gminy pewnie nie uzdrowi. Za to GTW pewnie się “wzbogaci”?

   6
   1
  • Golgota pisze:

   Wice Śliwakowski odpowiada dziś za rozwój gminy, a z polecenia wojta wydaje talony na węgiel. Czy takim ruchem w gminie Juszczyk postawił na rozwoj?! Andrzejowi Perlińskiemu życzę powodzenia, ale tej gminy nic już nie uzdrowi.

   4
   3
   • Wiosna pisze:

    Tylko na czym ta jego odpowiedzialność za rozwój polega? Do tego potrzeba profesjonalizmu, oddania sprawie (sprawie, nie partykularnym “prywatnym”, przedwyborczym interesom), służenia mieszkańcom (to władza jest dla mieszkańców a nie mieszkańcy dla władzy), poznania ich rzeczywistych potrzeb a nie na zasadzie “władza wie lepiej co ludziom potrzeba”.

    3
    1
 2. Obywatel pisze:

  Będzie zmiana ale na stanowisku kierowniczym w Gops

  8
  1
 3. Wiosna pisze:

  To nie tak. Za rok 2021 oświadczenia już nie ma, więc Pan Perliński albo już tam nie pracuje albo nie musi oświadczeń składać. Bardziej prawdopodobne jest, że w grudniu 2022 r. złożył wypowiedzenie w związku z przejściem na emeryturę i 31.03 zostanie emerytem. I już jako emeryt zostanie zastępcą wójta. Tak można – emerytura i wynagrodzenie!

  3
  1
 4. Poinformowany pisze:

  Pan Redaktor ma wieści stare, bo sprzed roku lub nawet sprzed 2 lat. Objęcie dziś stanowiska wicewójta na miesiąc, żeby doczekać do emerytury jest nonsensem. Z tego co powszechnie wiadomo Andrzej Perliński jest w Katowicach dyrektorem w Departamencie Terenów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego, ma się tam dobrze i nie śpieszy się z emeryturą. Zbiera doświadczenie i poważnie myśli o rozwoju gminy Kłomnice.

  1
  6
  • Wiosna pisze:

   Nie dyrektorem, tylko zastępcą. W przeszłości pełnił obowiązki dyrektora. Rok czy dwa lata temu nie mógł zostać zastępcą wójta, gdyż zarabiałby dużo mniej niż w UM, ale jak przejdzie na emeryturę to do emerytury dołoży wynagrodzenie zastępcy wójta i łączna suma może oscylować +- wokół wynagrodzenia zastępcy dyrektora, a jednocześnie będzie na miejscu a nie w Katowicach. Czy będzie dalej pracował w UM czy przejdzie na emeryturę okaże się w kwietniu – pokaże to książka teleadresowa UM. Czy mam słuszność? W książce teleadresowej jest osoba, która od 2.12.22 r. pełni obowiązki zastępcy dyrektora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *