zachmurzenie duże
29°
29°
piątek
Reklama
fot. UG Kłomnice
Będą zmiany w Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Kłomnice
15 listopada 2021 r. | 12:42
0

Wójt Gminy Kłomnice poinformował o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Kłomnice.

Wgląd do projektu zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Kłomnice, możliwy jest w siedzibie Urzędu Gminy Kłomnice, ul. Strażacka 20, Kłomnice, pokój nr 210, w godzinach pracy urzędu do 6 grudnia 2021 roku. W związku z ogłoszonym stanem epidemii i związanymi z nim ograniczeniami, także w dostępności do pomieszczeń Urzędu Gminy w Kłomnicach, w celu osobistego udziału w wyłożeniu, proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem 34 328 11 22 wew.

Dyskusja publiczna nad przyjętymi rozwiązaniami w projekcie zmiany Studium odbędzie się w dniu 16 listopada 2021r. o godzinie 16.30 za pomocą środków porozumiewania się na odległość przez jednoczesną transmisję obrazu i dźwięku (online) z możliwością zabierania głosu oraz zadawania pytań, za pomocą platformy microsoft teams. W dyskusji będą mogły wziąć udział osoby, które pobiorą link umożliwiający uczestnictwo w dyskusji publicznej. Bezpośredni link do dyskusji będzie udostępniony w dniu dyskusji publicznej na stronie internetowej Gminy Kłomnice www.klomnice.pl w dziale komunikaty.

Z projektem można zapoznać się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *