zachmurzenie duże
17°
17°
sobota
Reklama
Adam Worwąg przeprosił
20 kwietnia 2020 r. | 12:43
13

Adam Worwąg Kierownik Referatu Rozwoju i Promocji Gminy Kłomnice opublikował przeprosiny za napisane przez siebie słowa na oficjalnym fanpage Urzędu Gminy Kłomnice. Po bardzo nieprzyzwoitej wypowiedzi Worwąga, na pracownika urzędu wylała się fala bardzo nieprzychylnych komentarzy. Pojawiły się nawet komentarze o zwolnieniu Worwąga z urzędu gminy.

Za swoją wypowiedź o "podcieraniu tyłka papierem toaletowym" w kontekście maseczek ochronnych dla mieszkańców, Worwąg przeprosił.

Treść przeprosin znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI13 odpowiedzi na “Adam Worwąg przeprosił”

 1. Marek Balawajder pisze:

  Pan Worwag, jako mężczyzna ponadto powinien złożyć dymisję. Jeśli jednak zabrakło odwagi i tego nie uczyni, wójt powinien zwolnić go z obowiązku świadczenia pracy w trybie art.52 Kodeksu pracy.
  Nie można tolerować niedopuszczalnych zachowań.Tym bardziej w jednostkach samorządu terytorialnego.
  Inaczej każdy bedzie dopuszczał się podobnych zachowań, a po ewentualnym przeproszeniu, uzna sprawę za zamknięta.

  45
  6
 2. Pszczelarz pisze:

  Pan Worwag do dymisji!!!!!

  27
  7
 3. Olo pisze:

  Hahaha dymisja… Zanim zaczniecie używać słów to zajrzyjcie do słownika i sprawdźcie znaczenie!
  Panie Adamie, jestem za Panem! Pełne wsparcie, dobrze Pan napisał. Brawo!

  7
  12
  • Pszczelarz pisze:

   Specjalnie dla osobnika posługującego się nickiem “Olo”, treść znaczenia wyrazu – DYMISJA.
   Dymisja – zwolnienie lub rezygnacja kogoś z zajmowanego stanowiska lub urzędu. Może być wyrażona na piśmie, które też nosi nazwę dymisji. Na ogół wiąże się z koniecznością powołania w rozsądnym czasie następcy po odejściu ze stanowiska osoby zdymisjonowanej.

   11
   2
 4. Klub sołtysów pisze:

  Olo ma racje, o jakiej dymisji piszecie.To byłoby bez sensu
  W tym przypadku zachodzi wyłącznie uzasadniona przesłanka do zastosowania art.52 Kodeksu Pracy !!!

  10
  2
 5. yui pisze:

  po co taki ktoś jest w gminie powinni go natychmiast zwolnić

  14
  4
 6. Obiektywny pisze:

  Czemu jesteście tacy zawstni? Czemu od razu chcecie niszczyć człowieka? To nie jest ludzkie. Strasznie smutne zachowanie przedstawiacie. Gościu raz źle zrobił, a każdy z was rzuca kamieniami bo w swoim życiu nigdy nic nie zrobił źle?
  Jakimi trzeba być ludźmi żeby tak pisać o człowieku który umiał przeprosić i przyznać się do błędu.

  5
  7
 7. Obiektywny pisze:

  Czemu jesteście tacy zawstni? Czemu od razu chcecie niszczyć człowieka? To nie jest ludzkie. Strasznie smutne zachowanie przedstawiacie. Gościu raz źle zrobił, a każdy z was rzuca kamieniami bo w swoim życiu nigdy nic nie zrobiliście źle?
  Jakimi trzeba być ludźmi żeby tak pisać o człowieku który umiał przeprosić i przyznać się do błędu.

  6
  5
 8. Baba Jaga pisze:

  A jakim trzeba być urzędnikiem , żeby tak obrażać ludzi, którzy łoża na urzednicze pensje swoje podatki.
  Urzędnik to ktos z kogo należy brać przykład.Na kim można by się wzorować. To ktoś kto jest szlachetny i pomocny drugiemu człowiekowi. To osoba która swoją pracę traktuje jako misję i ma służyć innym ludziom.
  Tutaj jeśli chcemy to wszystko uporządkować i przywrócić wiarę w urzędnika samorządowego, ten pan powinien ponieść dla przykładu surowe konsekwencje. Tak aby podobna sytuacja już nigdy się nie przytrafiła.
  A , przepraszać to można jak się puści bąka w towarzystwie. Tutaj sprawy zaszły za daleko Jeśli człowiek nie potrafi zapanować nad swoimi emocjami nie powinien piastowac funkcji kierowniczych.Jest to dalece nieetyczne i niemoralne.

  14
  5
 9. Skarżypyta pisze:

  Nie przyjmuje przeprosin tego pana do wiadomości. Podyktowane były albo strachem przed utratą miejsca pracy albo narzucone przez przełożonego.
  Takim ludziom dziękujemy. Jest tyle innych zawodów , w których ten pan powinien się sprawdzić. Niekoniecznie na kierowniczym stołku.Niekoniecznie w samorządzie.

  9
  3
  • Obiektywny pisze:

   Jaka zazdrość, zawiści. Współczuję rodzinom żyć z wami. Z osobami tak złymi. Ale spoko w piekle jest dużo miejsca. Wiecie na starość będziecie siedzieć w pierwszej ławce a dzisiejsze grzechy rozliczy ten który będzie je wszystkie dobrze pamiętać.

   1
   8
   • Michałow Welcome Two pisze:

    Obiektywny , albo nie jesteś przy zdrowych zmysłach albo jesteś rodzina tego pana.
    Nie wolno w taki sposób obrażać ludzi ,tylko dlatego ,ze ma się określony stołek. Ten pan zapomniał kto jest jego faktycznym pracodawca. To mu przypomnę PODATNICY! !!!!!!!!
    Ten pan nie nadaje się do samorządu, gdyż zawiódł zaufanie mieszkańców gminy ,a poza tym zachował się nieetyczne i niemoralne. Czy to jest dla ciebie takie trudne do zrozumienia??????
    A ,teraz znowu stołek państwowy dla emerytki samorzadowej.
    Ludzie żyją na skraju ubóstwa a tutaj leciutko, lekka ręką, etacik dla koleżanki.I na siłe utrzymanie kolegi, co obraża innych publicznie.

    17
    2
 10. Ostoja demokracji pisze:

  Czytam w tych przeprosinach że pan kierownik pisze o sobie że jest taki debeściak i potrafi się do błędów przyznawać. To pan przepraszasz czy się wychwalasz ? A może się PROMUJESZ ??? 😀 😀 😀 Martwi mnie jednak co innego, piszesz kierowniku że ci co ciebie znają to wiedzą że do błędów się przyznajesz. Czyli tych błędów musi być znacznie więcej. Powiem jedną ważną rzecz, ty się na to stanowisko nie nadajesz. Moja propozycja : po premii i do zwolnienia !

  10
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *