zachmurzenie małe
11°
11°
sobota
Reklama
fot. Podokręg Częstochowa, ŚlZPN
W Garnku rozegrano MRÓWKA CUP 2022
24 sierpnia 2022 r. | 13:03
0

W sobotę 20 sierpnia na boisku w Garnku rozegrano drugą edycję MRÓWKA CUP 2022. Turniej został podzielony na dwie kategorie wiekowe Orlików i Młodzików a swój udział przy organizacji turnieju miał Podokręg Częstochowa. Gratulujemy udanej organizacji całego wydarzenia Akademii Sportu Garnek.

Pierwsi do rywalizacji przystąpili orlicy czyli dzieci z rocznika 2013 i młodsi. Wśród zaproszonych drużyn pojawiły się: POGOŃ KŁOMNICE, ORKAN RZERZĘCZYCE , VIS GIDLE oraz gospodarze UKS AKADEMIA SPORTU GARNEK. Podczas rozgrywanych meczy mogliśmy obserwować świetne pojedynki 1x1, wiele niesamowitych bramek i parad bramkarskich. W ostatecznej klasyfikacji w kategorii orlik miejsca zdobyli:
1 Pogoń Kłomnice
2 Orkan Rzerzęczyce
3 VIS Gidle
4 Akademia Sportu Garnek

W popołudniowej części turnieju do zmagań na boiskach ruszyli młodzicy rocznik 2010 i młodsi. W tym turnieju udział brały zespoły: BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA, POGOŃ KŁOMNICE, VIS GIDLE oraz gospodarze UKS AKADEMIA SPORTU GARNEK.

W drugiej odsłonie turnieju nie mogliśmy narzekać na brak emocji. Okazało się, że po rozegraniu wszystkich spotkań, to karne będą decydować o miejscach II-IV. Doszło do serii karnych z udziałem trzech drużyn. Najlepszą w tym piłkarskim zmaganiu okazała się drużyna VIS Gidle.
Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawiała się następująco:
1 Beniaminek Częstochowa
2 VIS Gidle
3 Akademia Sportu Garnek
4 Pogoń Kłomnice

/Podokręg Częstochowa, ŚlZPN/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *