zachmurzenie małe
18°
18°
sobota
Reklama
fot. Akademia Raków
GLKS Pogoń Kłomnice klubem partnerskim Akademii Raków
12 października 2023 r. | 12:36
1

Raków Częstochowa zyskał dwa nowe kluby partnerskie. Do Projektu Klubów Filialnych dołączyły Fortuna Głogówek oraz GLKS Pogoń Kłomnice. W piątek w siedzibie Akademii miało miejsce spotkanie, na którym nowi partnerzy dołączyli do grona klubów partnerskich mistrza Polski. W obecności Wiceprezesa Zarządu Rakowa Dawida Krzętowskiego oraz Dyrektora Akademii Dariusza Grzegrzółki przedstawiciele Pogoni Kłomnice i Fortuny Głogówek podpisali stosowne dokumenty.

Dołączają do nas dwa nowe kluby, które wnoszą dużą wartość do Projektu. Pogoń to ważny, lokalny klub, który w ostatnich latach poczynił ogromne postępy w zakresie szkolenia młodzieży oraz samej strukturyzacji. To przede wszystkim ludzie z otwartymi głowami, a to gwarantuje, że zarówno Pogoń, jak miasto Kłomnice oraz Akademia Raków zyskają wartość dodaną. Fortuna to z kolei kierunek Opolski, na którym bez wątpienia klub z Głogówka mieć będzie kluczowe znaczenie. Ludzie Fortuny już na starcie wykazali się dużą proaktywnością, dzięki czemu już dziś wiemy, że wspólnie w ramach PKF zrealizujemy jeszcze w tym sezonie kilka wartościowych wydarzeń – mówi Wojciech Wyrwa, członek działu scoutingu Akademii oraz jeden z opiekunów Projektu Klubów Filialnych.

Obecnie PKF zrzesza niemal 50 klubów na terenie całej PolskiJedna odpowiedź do “GLKS Pogoń Kłomnice klubem partnerskim Akademii Raków”

  1. Walter Golz pisze:

    Słyszałem z pewnych żródeł, że sprzedano czy sam się sprzedał Michał Świerczewski , I tych bitcoinów za dużo nie było. Może naczelny redaktor ma bardziej konkretne dane na ten temat . Bo tu zawsze najnowsze newsy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *