zachmurzenie duże
17°
17°
sobota
Reklama
UG Kłomnice
Ulica Wschodnia w Garnku już w asfalcie
12 października 2021 r. | 12:36
6

Urząd Gminy Kłomnice poinformował, że zakończył się remont ulicy Wschodniej w Garnku. W ramach prac wykonano nową nawierzchnię asfaltową o długości 989mb.

Łączny koszt to 280 tys. zł.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Ulica Wschodnia w Garnku już w asfalcie”

 1. Aywenhou pisze:

  A w Skrzydlowie ul.Nadrzeczna to kurwa zascianek.Czas w miejscu się zatrzymał.
  Wstyd włodarze gminy.

  • Wiosna pisze:

   Spokojnie. Najpierw kanalizacja, potem nawierzchnia drogi. Tak od 20 lat powinno się realizować zadania własne samorządów poszczególnych szczebli!

   • Aywenhou pisze:

    Spokojnie to ja mogę sobie siąść i kawę wypić.A nie na to patrzeć o kanalizacji słyszę od 10 lat jak zacząłem tutaj mieszkać i widoków na nią nie widać.Obiektywnie sołectwo Skrzydlow jest tylko po to potrzebne aby płacić podatki nic w zamian a nawierzchnia ul.Nadrzecznej jak wspomniałem to już relikt 20 wieku.Jak nieudacznicy w UG.nie mają pieniędzy na kanalizację to niech chociaż mieszkańcom porządną drogę zrobia(drogi do nikad w polach można robic).

    • Dwasto pisze:

     Skrzydlów woli rozbudowywać remizę za 825 tys, (więcej w artykule z 14 czerwca pt. “Gmina dostanie 600 000 zł na remont budynku OSP w Skrzydlowie”) niż remontować drogi. Za powyższą kwotę można wyremontować ok. 3 km dróg,

    • Wiosna pisze:

     Wójt zgłosił wniosek o środki na kanalizację w Skrzydlowie w ramach Programu Inwestycji Strategicznych, więc środki zapewne będą, szczególnie, gdy Pani Poseł za lobbuje u Premiera (szczegóły – nagranie XXX sesji Rady Gminy).

 2. Wiosna pisze:

  Spokojnie. Najpierw kanalizacja, potem nawierzchnia drogi. Tak od 20 lat powinno się realizować zadania własne samorządów poszczególnych szczebli!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *