zachmurzenie duże
17°
17°
sobota
Reklama
Sześć firm chętnych na przebudowę placówki w Garnku. Jedna niemal idealnie trafiła w budżet gminy
07 września 2022 r. | 13:15
3

W najbliższych dniach gmina Kłomnice powinna poinformować o wynikach przetargu na remont i przebudowa pomieszczeń dla potrzeb utworzenia placówki Senior Plus w miejscowości Garnek.

Gmina na ten cel chciała wydać 180 000 zł. Do przetargu przystąpiło sześć podmiotów, ale tylko jeden - konsorcjum firm PHU "REG-POL" WŁODZIMIERZ WISŁOCKI i Handel, Usługi Budowlane Z. Sitkiewicz z Częstochowy niemal idealnie zmieścił się w budżecie gminy, oferując 179 653,80 zł.

Pozostałe oferty mieściły się od 187 632,49 zł do 319 800 zł.

Szczegóły znajdują się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Sześć firm chętnych na przebudowę placówki w Garnku. Jedna niemal idealnie trafiła w budżet gminy”

 1. Gerwazy pisze:

  I co bierzemy najtaniej ludzie zatrudnieni jacyś są jak są to na najniższej krajowej lub na czarno alternatywa Ukraina. Warto może się przyjrzeć jakimi środkami i zasobami dysponuje firma i jakie ma powiązania z włodarzami gminy a to może być ciekawe .

 2. Gerwazy pisze:

  A jeszcze może warto opublikować jakie jeszcze firmy wystartowały w przetargu i jakie miały oferty , tak apropos dociekliwości dziennikarskiej .

  1
  1
  • Wiosna pisze:

   Jest pod artykułem odnośnik do BIP gminy – platformy przetargowej, gdzie są wszystkie najważniejsze dokumenty przetargowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *