zachmurzenie duże
30°
30°
piątek
Reklama
Nieznanicki Klub Seniora i Aktywni Seniorzy z Konar i okolic jednak ze wsparciem z UE
27 sierpnia 2021 r. | 10:47
4

Jeszcze tydzień temu wydawało się to niemożliwe. W środę 25 sierpnia Zarząd Województwa Śląskiego podjął uchwałę w sprawie zwiększenia kwoty przeznaczonej na dofinansowanie projektów w ramach puli środków przeznaczonych m.in. dla Subregionu Północnego na usługi społeczne. Skorzystały na tym trzy gminy, w tym gmina Kłomnice.

Kłomnice otrzymają wsparcie na dwa z pięciu projektów. Pieniądze w wysokości 196 016,99 zł trafią na Nieznanicki Klub Seniora oraz 190 092 zł na Aktywni Seniorzy z Konar i okolic.

Pozostałe projekty, tj. "Radosna Młodzież z Konar i okolic" (gmina nie otrzyma 130 862,43 zł), Kłomnickiego Klubu Seniora (gmina nie otrzyma 596 930,12 zł) czy projektu "Radosna młodzież z Nieznanic i okolic" (gmina nie otrzyma 124 594,52 zł), stały się marzeniem, które jak widać, w przyszłości może się spełnić.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Nieznanicki Klub Seniora i Aktywni Seniorzy z Konar i okolic jednak ze wsparciem z UE”

 1. R. pisze:

  No i super, tam jest taka młoda rzutka osoba do pisania i od razu są efekty! Brawo.

  2
  4
 2. Wrona pisze:

  Szkoda że w dzieci i młodzież się nie inwestuje tylko w emerytów. No cóż….

  3
  5
  • Wiosna pisze:

   Tak dzielić dziadków i wnuków nie można! Teraz mądrość wójta i jego świty pokaże czy w budżecie gminy znajdzie pieniądze na świetlice dziecięce i młodzieżowe czy raczej na “trzydziesty wóz strażacki”!

   5
   1
 3. Wiosna pisze:

  A jednak minimum dwóch swojaków zadowolonych, będą nowe etaty. A jak programy a z nimi pieniądze się skończą, to swojaków nie zwolnimy tylko płace z podatków mieszkańców dalej fundować będziemy.

  4
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *