zachmurzenie duże
-0°
-0°
środa
Reklama
UKS Akademia Sportu
Adrian Pytlarz i Mariusz Bobrowski wygrali Bieg po zdrowie w Garnku
20 października 2022 r. | 11:42
0

w Garnku odbyła się IV edycja Powiatowego Biegu Po Zdrowie. Specjalnie przygotowana prezentacja policjantów z KMP w Częstochowie, pokaz z udziałem psa „Kair” oraz malowania twarzy poprzedziły start rywalizacji.

W biegach dziecięcych łącznie wzięło udział 147 młodocianych zawodników. W ramach biegu dla dorosłych na dystansie 10 km oraz marszu Nordic Walking wzięło udział 80 uczestników. /Starostwo Powiatowe w Częstochowie/

wyniki:

leśna dyszka:
1 34 Pytlarz Adrian POL Czestochowa Darsoft runningteam 00:36:45.86
2 15 Klimek Dominik POL Kusięta CKS Budowlani Częstochowa 00:37:26.65
3 36 Sochacki Artur POL Radomsko 00:39:20.30
4 39 Szafert Marcin POL Częstochowa Darsoft Running Team 00:39:55.46
5 22 Lampa Artur POL Częstochowa Kalinowski Team 00:41:02.97
6 2 Batoryk Igor POL Częstochowa Kalinowski Team 00:41:23.37
7 31 Ojrzyński Zbigniew POL Gidle RUNdomsko 00:41:57.16
8 11 Gburek Michał POL Krakow ITMBW Kraków 00:43:11.39
9 18 Korzela Marcin POL Kamieńsk AKTYWNI KAMIEŃSK 00:43:18.80
10 7 Emil Krakowski POL Krępa Klub Biegaczy Jysk 00:45:36.32
11 30 Ojrzyński Cezary POL Górki RUNdomsko 00:45:47.24
12 10 Gburek Anna POL Kraków ITMBW Kraków 00:45:53.72
13 43 Zemła Tomek POL Częstochowa 00:46:22.42
14 23 Machera Rafał POL Koniecpol Koniecpol 00:46:26.00
15 40 Szewczykowski Adrian POL Częstochowa 00:46:56.16
16 9 Gaik Marcin POL Częstochowa Press Glass Biegamy i Wspieramy 00:47:23.88
17 44 Ziemba Krzysztof POL Szczukocice Szczukocice 00:48:06.96
18 25 Miler Robert POL Radomsko Kbks Radomsko 00:48:07.70
19 35 Soborak Mariusz POL Wierzchowisko AKTYWNA EKIPA CALYPSO 00:48:18.96
20 4 Botór Remigiusz POL Krępa 00:48:20.62
21 12 Geletukha Tatiana UKR Częstochowa TEAMOCHAL/Zabiegani Częstochowa 00:48:52.67
22 5 Ciupa Paweł POL Blok Dobryszyce BLOK EKIPA 00:49:10.60
23 3 Bąkowicz Zbigniew POL Rzerzęczyce Brak 00:50:42.55
24 47 Biczak Piotr POL Czestochowa 00:52:05.91
25 29 Ogrodniczek Robert POL Rzeki Wielkie UKS Akademia Sportu Garnek 00:52:55.90
26 6 Czubaj Marcin POL Radomsko Press Glass Biegamy i Wspieramy 00:53:00.44
27 38 Stankow Piotr POL Nowe Biskupice Stowarzyszenie Sportowe Słońca Jury 00:53:46.90
28 16 Konopka Andrzej POL Gmina Radomsko Rozbiegajmy Radomsko 00:55:43.21
29 17 Kopec Dariusz POL Radomsko Rozbiegajmy Radomsko / SzansaNa5 00:57:14.44
30 26 Milewska Justyna POL Częstochowa Milki Team 00:57:14.88
31 28 Naczyńska Wiktoria POL Siemianowice Śląskie 00:57:30.21
32 33 Pęczek Dariusz POL Częstochowa 00:57:30.46
33 8 Figzał Artur POL Jaskrów Jest Lepiej Run Team 00:59:15.73
34 42 Woldan Joanna POL Gidle Rozbiegajmy Radomsko 01:03:56.48
35 46 Miller Edyta POL Konin Forma Fitness Klub 01:06:52.67
36 37 Sojda Tomasz POL Karczewice UKS Akademia Sportu 01:10:37.20
37 13 Janas Agnieszka POL Częstochowa 01:12:48.55

nordic walking - 5 km:
1 45 Bobrowski Mariusz POL Koniecpol ZS Koniecpol 00:36:28.21
2 73 Radło Paweł POL Zalesice Jurunners 00:36:33.14
3 71 Milewski Michał POL Częstochowa Milki Team 00:36:34.20
4 66 Kasprzyk Sylwia POL Myślachowice 00:39:24.57
5 69 Krakowska Monika POL Krępa 00:40:17.80
6 70 Krzywik Daniel POL Kodrąb PoChodzone NW Radomsko 00:40:33.37
7 75 Soborak Beata POL Wierzchowisko Aktywa Ekipa Calypso 00:40:34.46
8 74 Rośkowski Tadeusz POL Antoniówka Pozytywnie Zabiegani Kleszczów 00:43:23.75
9 62 Botór Barbara POL Krępa Biegamy i Wspieramy Press Glass 00:48:16.44
10 72 Piwowarczyk Joanna POL Rzeki Wielkie 00:55:30.91
11 64 Dumin Marta POL Garnek 00:55:32.66
12 76 Trejtowicz Ilona POL Karczewice 00:55:32.84
13 68 Koza Ilona POL Garnek 01:21:34.74
14 61 Boral Klaudyna POL Rzeki Małe UKS AKADEMIA SPORTU W GARNKU 01:21:35.20
15 63 Dąbrowska Marzena POL Jaskrów 01:21:36.86



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *