całkowite zachmurzenie
piątek
Reklama
W piątek urząd będzie czynny krócej
01 kwietnia 2021 r. | 09:36
4

Wójt Gminy Kłomnice wydał zarządzenie w sprawie skrócenia czasu pracy dla pracowników zatrudnionych w Urzędzie Gminy Kłomnice. W piątek 2 kwietnia urząd będzie czynny w godzinach 7:30 - 12:00.

Wszelkie uwagi w tym zakresie należy kierować do wójta.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “W piątek urząd będzie czynny krócej”

 1. Lolek125 pisze:

  Ja rozumiem urzednik tez czlowiek ma rodzinę musi przygotować swieta tak jak inny.Problem jest w tym ze gmina i jej urzednicy pracują zdalnie i ok jak w innych urzędach tylko niektórzy prace zdalną traktuja jak urlop jak dzień wolny od pracy (zaznavzam niektórzy bo nie wszyscy sa i Ci uczciwi)Moze Gmina by bardziej weryfikowala swoich pracownikow moze tylko ze to znajomi i tak nie pasuje?!

 2. Sos pisze:

  Problem w tym ze urzędnicy z urzędu Kłomnickiego nie maja pracy zdalnej
  Oni chodzą normalnie do pracy, a jak kogoś widzicie w ciągu dnia gdzieś indziej niż w urzędzie to dowiedzcie się ze im tez przysługuje URLOP! Tak to 26 dni wolne od pracy i taki urzędnik może sobie nawet po jednym dniu wybierać a nie tylko 2 tygodnie w wakacje.! Trochę pomyślcie urząd to nie obóz pracy

  • Lolek125 pisze:

   Dziwnie bo dzwoniac do urzędu slyszalem ze niektorzy pracownicy sa na pracy zdalnej i zeby dzwonic np w inny dzien.

  • Lolek125 pisze:

   Pracaw administracji publicznej, w tym w samorządowych urzędach i jednostkach organizacyjnych powinna odbywać się zdalnie – poinformował Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego. W tych podmiotach wszyscy pracownicy, którzy nie muszą wykonywać pracy stacjonarnie, co najmniej do 9 kwietnia powinni pracować zdalnie.

   Czytaj więcej na Prawo.pl
   Wiec co naszego Urzedu nie obejmuja te zasady?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *