zachmurzenie duże
-7°
-7°
wtorek
Reklama
W piątek urząd będzie czynny krócej
01 kwietnia 2021 r. | 09:36
4

Wójt Gminy Kłomnice wydał zarządzenie w sprawie skrócenia czasu pracy dla pracowników zatrudnionych w Urzędzie Gminy Kłomnice. W piątek 2 kwietnia urząd będzie czynny w godzinach 7:30 - 12:00.

Wszelkie uwagi w tym zakresie należy kierować do wójta.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “W piątek urząd będzie czynny krócej”

 1. Lolek125 pisze:

  Ja rozumiem urzednik tez czlowiek ma rodzinę musi przygotować swieta tak jak inny.Problem jest w tym ze gmina i jej urzednicy pracują zdalnie i ok jak w innych urzędach tylko niektórzy prace zdalną traktuja jak urlop jak dzień wolny od pracy (zaznavzam niektórzy bo nie wszyscy sa i Ci uczciwi)Moze Gmina by bardziej weryfikowala swoich pracownikow moze tylko ze to znajomi i tak nie pasuje?!

 2. Sos pisze:

  Problem w tym ze urzędnicy z urzędu Kłomnickiego nie maja pracy zdalnej
  Oni chodzą normalnie do pracy, a jak kogoś widzicie w ciągu dnia gdzieś indziej niż w urzędzie to dowiedzcie się ze im tez przysługuje URLOP! Tak to 26 dni wolne od pracy i taki urzędnik może sobie nawet po jednym dniu wybierać a nie tylko 2 tygodnie w wakacje.! Trochę pomyślcie urząd to nie obóz pracy

  1
  1
  • Lolek125 pisze:

   Dziwnie bo dzwoniac do urzędu slyszalem ze niektorzy pracownicy sa na pracy zdalnej i zeby dzwonic np w inny dzien.

  • Lolek125 pisze:

   Pracaw administracji publicznej, w tym w samorządowych urzędach i jednostkach organizacyjnych powinna odbywać się zdalnie – poinformował Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego. W tych podmiotach wszyscy pracownicy, którzy nie muszą wykonywać pracy stacjonarnie, co najmniej do 9 kwietnia powinni pracować zdalnie.

   Czytaj więcej na Prawo.pl
   Wiec co naszego Urzedu nie obejmuja te zasady?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *