bezchmurnie
19°
17°
wtorek
Reklama
Przewodniczący Rady bez domu i mieszkania
29 maja 2020 r. | 10:00
6

Urząd Gminy Kłomnice opublikował oświadczenie majątkowe Przewodniczącego Rady Gminy Bartłomieja Żurka. 41-latek pracuje jako specjalista w ZF Polska i całkiem nieźle zarabia.

W ubiegłym roku ze stosunku pracy otrzymał 94 468,98 zł, a jako radny 15 817,50 zł. Żurek posiada również 80 000 zł oszczędności i akcje na 2080 zł.

Żurek nie ma domu, ani mieszkania, posiada za to dwie działki o wartości 64 000 zł. Żurek posiada również dwa auta osobowe.

Jego oświadczenie możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Przewodniczący Rady bez domu i mieszkania”

 1. swojakk pisze:

  Mamy bezdomnego

 2. swojakk pisze:

  Mamy następnego bezdomnego

 3. Aśka pisze:

  Facet jest po czterdziestce i nie robił się niczego , mieszka z rodzicami . O czym to świadczy ?

  • Tomssz pisze:

   To, że nie powinno Cię interesować czyjeś życie. Może mieszka u żony na jej własnościowym domu czy mieszkaniu. Może opiekuje się rodzicami i wymaga to mieszkania z nimi ? Myślenie nie boli, ale widzę kompleksy masz spore w przeciwieństwie do mózgu.

   3
   2
 4. Alinson pisze:

  Sami go wybraliście.

 5. K. pisze:

  Mieszkać u rodziców lub teściów to nie grzech? Może to jedynaki? Jak dom duży to po co budować nowy? Tylko czy w oświadczeniu nie powinno być wpisane, że mieszkam u rodziców/teściów bezkosztowo? Albo, że wynajmuję lokal za czynsz? Można się natomiast zastanowić jak przez rok zaoszczędzić 32 tys. przy dochodzie netto ok. 82 tys.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *