umiarkowane opady deszczu
13°
12°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Paweł Kowalik najgorszy!
09 sierpnia 2020 r. | 12:43
1

180 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Kłomnice. Najlepsza okazała się Wanda Kusztal. Najgorszy był Paweł Kowalik.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Kłomnice. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Paweł Kowalik najgorszy!”

  1. Stefek Banach jr. pisze:

    Webmaster niech pisze, że Wanda Kusztal najlepsza to będzie prawda. POstać wójta na końcu a nie Pawła Kowalika tak nam oznajmia czysta arytmetyka…

    7
    1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *